FLoractin kapsułki 15 szt.

Kod produktu: 32501
Ocena: 0

Preparat zmniejsza ryzyko wystąpienia biegunki po antybiotykoterapii

Producent: IPSEN PHARMA
Cena: 19,25 zł 19.25
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. Blister 15 kasułek

Skład

1 kapsułka 450 mg zawiera: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 6 mld CFU; Białko 0,01g;Błonnik:Celuloza mikrokrystaliczna: Węglowodany 1,95g; Tłuszcz 0,01g.

Działanie

Floractin zawiera żywe kultury bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) o korzystnym dla zdrowia działaniu potwierdzonym w badaniach klinicznych.

Wskazania

Przeznaczony odla niemowląt, dzieci i dorosłych w celu zmniejszenia ryzyka powikłań występujących podczas antybiotykoterapii oraz po jej zakończeniu; skrócenia czasu trwania biegunki; wspomagania odporności; zachowania równowagi mikroflory jelitowej.

Sposób użycia

1 kapsułka dziennie podczas posiłku. W zależności od zapotrzebowania lekarz może zalecić inne dawkowanie. W przypadku niemowląt i małych dzieci należy otworzyć kapsułkę, po czym dodać jej zawartość do spożywanego pokarmu. Nie należy mieszać zawartości kapsułki ze zbyt zimnymi lub gorącymi posiłkami. Dzieci starsze i dorośli – 1 kapsułka doustnie.

Uwaga:

Zaleca się, aby produkt był przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Nie należy przekraczać porcji preparatu zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl