FORESTA Płyn przeciw komarom 100 ml

Kod produktu: 42219
Ocena: 0

Płyn odstraszający na komary i kleszcze, przeznaczony do bezpośredniego stosowania na skórę. Działa do 4 godzin.

Producent: LEFROSCH
Cena: 27,33 zł 27.33
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Pojemnik 100ml

Skład

Składniki czynne: N,N-Dietylko-meta-toluamid - 30g/100g; Butyloacetyloaminopropionian etylu - 20g/100g, Geraniol - 0,1/100

Wskazania

Odstraszanie komarów i kleszczy.

Sposób użycia

Nanieść za pomocą atomizera cienką warstwę na suchą, czystą, niepodrażnioną, nieuszkodzoną skórę z ominięciem błon śluzowych oczu i naturalnych otworów ciała. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić bezpośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować.

  • Dzieci od 12. roku życia - 1 raz dziennie.
  • Osoby dorosłe - 2 razy dziennie.

Nie stosować u osób, u których wystąpiły objawy uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.

Ostrzeżenia

Działa szkodliwie po połknięciu. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Unikać uwolnienia do środowiska.

W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy. Zasięgnąć porady zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera: geraniol. Może powodować wystąpienia reakcji alergicznej.

W przypadku połknięcia: nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą, a następnie popić dużą ilością wody. Po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp świeżego powietrza, ciepło i spokój.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl