Femaltiker proszek 10g 12 saszetek

Kod produktu: 30122
Ocena: 0

Zwiększa laktację w okresie karmienia piersią

Producent: NUTRO PHARMA
Cena: 35,61 zł 35.61
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Saszetki

Opakowanie

12 saszetek

Skład

1 saszetka Femaltiker zawiera: ekstrakt słodu jęczmiennego 4800 mg, Beta-glukan z jęczmienia min. 200 mg, ekstrakt z liści melisy lekarskiej 80 mg, sacharoza, aromat karmelowy.

Działanie

Głównym składnikiem preparatu jest ekstrakt słodu jęczmiennego, który jest źródłem dobrze przyswajalnych polisacharydów. Jednym z najważniejszych polisacharydów jest beta-glukan, który uczestniczy w procesach metabolicznych związanych z produkcją mleka. Słód jęczmienny jest skutecznym i bezpiecznym składnikiem mlekopędnym, z bogatą tradycją stosowania wśród mam karmiących piersią. Zaleca się podawanie preparatu w postaci rozpuszczonej, najlepiej w mleku, co pomaga w osiągnięciu właściwej podaży płynów oraz dostarcza wartości odżywczej. Jest to ważne, gdyż w trakcie laktacji wzrasta energetyczne i odżywcze zapotrzebowanie organizmu kobiety. Zawiera również melisę, która jest składnikiem o działaniu naturalnie łagodzącym objawy stresu, który może towarzyszyć matkom karmiącym, w szczególności tym, które mają problem z wywołaniem lub utrzymaniem laktacji. Naturalny skład zapewnia bezpieczne karmienie mlekiem mamy.

Dostępny również w smaku czekoladowym.

Wskazania

Preparat stworzony dla mam aby karmić naturalnie, w celu wspomagania organizmu kobiety w okresie laktacji.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt zawiera zboża zawierające gluten ze słodu jęczmiennego.

Dawkowanie

1 - 2 saszetki dziennie w trakcie posiłku. Zawartość saszetki należy rozpuścić w ok. 150 ml mleka chłodnego lub ciepłego i dokładnie wymieszać. W razie alergii lub nietolerancji mleka krowiego można użyć innych rodzajów mleka, np. roślinnego tj. jęczmiennego, sojowego, ryżowego, owsianego, orkiszowego lub ewentualnie wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać proszek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl