Flexofytol kapsułki x 60 szt.

Kod produktu: 38194
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Suplement diety z biologicznie zoptymalizowanym ekstraktem z Curcuma longa. Pomaga utrzymać elastyczność i zdrowie stawów.

Producent: QPHARMA
Cena: 56,39 zł 56.39
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

60 szt.

Skład

Emulagator - polisorbat 80; składnik otoczki - żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć - glicerl; biologicznie zoptymalizowany ekstrakt z Curcuma longa standaryzowany na obecność 42mg kurkuminy; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; woda; barwniki - dwutlenek tytanu, kwas karminowy, tlenki i wodorotlenki żelaza.

Działanie

Kurkumina zawarta w suplemencie diety pomaga w utrzymaniu elastyczności i zdrowia stawów. Kurkuma jest wchłaniana przez organizm w bardzo niskim stopniu. Flexofytol zawiera biologicznie zoptymalizowany ekstrakt z kurkumy otrzymywany w procesie, który znacznie zwiększa przyswajanie tej substancji w porównaniu do jej sproszkowanej formy.

Wskazania

Wspomaganie elastyczności i zdrowia stawów.

Sposób użycia

Początkowo

  • Dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia: 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem przez 1 miesiąc
  • Dla dzieci w wieku 6-12 lat: 2 kapsułki rano przez 1 miesiąc

Podtrzymująco

  • Dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia: 2 kapsułki rano
  • Dla dzieci w wieku 6-12 lat: 1 kapsułka rano

Ostrzeżenia

Nie stosuj u dzieci poniżej 6. roku życia. Nie stosuj podczas ciąży i okresu karmienia oraz w sytuacji niedrożności dróg żółciowych. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą w przypadku jednoczesnego stosowania antykoagulantów. Zaprzestań stosowania w przypadku przewlekłej biegunki.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl