Floractin Krople doustne 5ml

Kod produktu: 30592
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od pierwszych dni życia, dzieci i dorosłych

Producent: IPSEN PHARMA
Cena: 18,75 zł 18.75
quantity szt.

Opis

Postać

Krople

Opakowanie

Buteleczka 5 ml

Skład

Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, oliwa z oliwek, węglan wapnia bezwodny, witamina C oraz witamina E.

Działanie

Krople zmniejszają ryzyka powikłań występujących podczas antybiotykoterapii oraz po jej zakończeniu, skrócają czasu trwania biegunki, wspomagają odporność, zachowują równowagę mikroflory jelitowej.Lactobacillus rhamnosus ATCC 53103 ma korzystne dla zdrowia działanie potwierdzone w badaniach klinicznych. Oliwa z oliwek stosowana jest w diecie oligoantygenowej (diecie dla alergików). Profil kwasów tłuszczowych zawarty w oliwie jest podobny do tego w mleku matki. 6 kropli zawiera 6 miliardów żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103.

Wskazania

Polecany dla niemowląt od pierwszych dni życia, dzieci i dorosłych.

Sposób stosowania

Dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorośli- 12 kropli.Niemowlęta i dzieci w wieku poniżej 12 lat- 6 kropli dziennie podczas posiłku. Przed użyciem produkt należy wstrząsnąć do uzyskania jednolitej zawiesiny. Krople należy dodać do spożywanego pokarmu lub podać bezpośrednio do ust. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt zimnymi, lub gorącymi posiłkami. W przypadku antybiotykoterapii można przyjmować w tym samym czasie jak antybiotyk.Po pierwszym otwarciu, produkt należy zużyć w ciągu 30 dni.

Ważne informacje

Zaleca się, aby produkt był przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 miesiąca życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl