Floradix tabletki z żelazem 84 szt.

Kod produktu: 32609
Ocena: 3.8 (Ilość ocen: 2)

Preparat zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia

Producent: ZIOŁO PIAST
Cena: 35,42 zł 35.42
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

1 op. 84 tabletki

Skład

Floradix zawiera skoncentrowane wyciągi rośline, glukonian żelazawy oraz witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12) i witaminę C.

Działanie

Składniki preparatu wykazują następujace działanie;

  • Żelazo - wspomagając system odpornościowy organizmu, umożliwia transport tlenu za pośrednictwem czerwonych krwinek z płuc do wszystkich komórek ciała. Tlen pomaga komórkom produkować energię z pożywienia. Żelazo jest niezbędne do regeneracji czerwonych krwinek, które nie mają zdolności reprodukcyjnej. Zapewnia też prawidłowe funkcjonowanie serca, wątroby, układu pokarmowego i mięśni szkieletowych. Całe żelazo obecne w naszym organizmie, pochodzi z pożywienia: mięsa, ryb, owoców, orzechów, warzyw. Ale nie każde żelazo, które dostarczamy sobie z pożywieniem, jest przyswajane przez organizm. Wielu ekspertów zgadza się co do tego, że większości z nas brakuje żelaza. Właśnie dlatego warto zażywać Floradix.
  • Kwas foliowy - reguluje wzrost i funkcjonowanie komórek; wpływa dodatnio na system nerwowy i mózg. Badania naukowe udowodniły, że przyjmowanie kwasu foliowego zapobiega występowaniu zaliczanych do najcięższych wad wrodzonych u potomstwa – wad cewy nerwowej (bezmózgowia, rozszczepu kręgosłupa). Dlatego jeżeli tylko istnieje szansa, że możesz zostać mamą powinnaś zażywać preparat zawierający kwas foliowy.
  • Witamina B1 - wspomaga proces generowania energii z pożywienia, zapewnia dobre działanie układów: nerwowego i trawiennego.
  • Witamina B2 - przyspiesza uwalnianie energii z pożywienia, pomaga w produkcji i regeneracji tkanek. Ważna dla zdrowych oczu, włosów, paznokci.
  • Witamina B6 - zapewnia zdrowie skóry, nerwów i mięśni. Towarzyszy produkcji przeciwciał i hormonów w organizmie.
  • Witamina B12 - potrzebna do tworzenia czerwonych krwinek i zachowania zdrowego układu nerwowego.
  • Witamina C - antyoksydant, który wspomaga wchłanianie żelaza i wspiera mechanizmy obronne organizmu. Utrzymuje w zdrowiu zęby, dziąsła, skórę i naczynia krwionośne.

Preparat nie zawiera laktozy oraz glutenu.

Wskazania

Preparat polecany kobietom, które tracą żelazo w cyklu miesiączkowym, planującym macierzyństwo, młodzieży, wegetarianom, osobom starszym, rekonwalescentom oraz osobom prowadzącym intensywny tryb życia.

Sposób użycia

Dorośli 1 tabletka 2 razy na dobę rano i wieczorem, przed posiłkiem. Należy popić szklanką wody.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (2)

12 grudnia 2019

Opis woła o korektę rażącego błędu! "Kobiety"- rzeczownik, liczba mnoga, odmiana przez przypadki (deklinacja) - celownik (komu, czemu?) kobietom - końcówka "om", a NIE "ą". Zasady pisowni z j. polskiego - 4 klasa szkoły podstawowej.

12 grudnia 2019

Dziękuję za opinię. Osoba redagująca opis straciła czujność, za co przepraszam. Poprawiłam błędną formę gramatyczną. Pozdrawiam serdecznie.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl