GINEintima ClotriActive (Clotrimazolum) krem 0,01 g/g   20 g

GINEintima ClotriActive (Clotrimazolum) krem 0,01 g/g 20 g

Kod produktu: 30935
Ocena: 4.5 (Ilość ocen: 0)

Przeznaczony do stosowania zewnętrznego, lek Gineintima Clotriactive krem jest preparatem wskazanym do zwalczania grzybicy skóry oraz błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych. Substancją aktywną leku jest klotrymazol, który dzięki temu, że wykazuje działanie grzybostatyczne, hamuje wzrost oraz przeciwdziała namnażaniu się chorobotwórczych mikroorganizmów wywołujących grzybicę pochwy i sromu.

Producent: US PHARMACIA
Cena: 4,99 zł 4.99
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Lek Gineintima Clotriactive w formie kremu, który oferuje nasz sklep i apteka internetowa, jest preparatem przeznaczonym do stosowania zewnętrznego, w celu leczenia i zapobiegania zakażeniom grzybiczym skóry i narządów płciowych. Dzięki przystępnej cenie i zawartości klotrymazolu, jest produktem rekomendowanym przez PTG w zwalczaniu grzybicy pochwy i sromu.

Postać

Krem

Dawka

0,01 g/g

Opakowanie

Tubka 20 g kremu

Skład:

Klotrimazol (10mg/g kremu) Substancje pomocnicze: Sorbitanu stearynian, Polisorbat 60, Cetylu palmitynian, Alkohol cetostearylowy, Oktylododekanol, Alkohol benzylowy, Woda oczyszczona.

Działanie

W niewielkich stężeniach lek działa fungistatycznie, w dużych grzybobójczo. Zakres działania kremu Gineintima Clotriactive obejmuje niemal wszystkie rodzaje grzybów wywołujących zakażenia skórne u ludzi.

Wskazania

Grzybicze zapalenia skóry spowodowane przez dermatofity, grzyby pleśniowe, drożdżaki, w tym grzybice stóp i dłoni, łupież pstry oraz kandydozy skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych (Candida vulvitis i balanitis).

Przeciwskazania

Gineintima Clotriactive krem stosowany miejscowo może przyczyniać się do uszkodzenia środków antykoncepcyjnych wykonanych z lateksu (prezerwatywy, krążki domaciczne, itp.). W trakcie leczenia zakażenia warg sromowych, nie należy aplikować leku dopochwowo. Lek nie jest przeznaczony do stosowania na piersi w okresie karmienia dziecka piersią.

Dawkowanie

Aplikować 2-3 razy dziennie, nakładając cienką warstwę kremu na chorobowo zmienione miejsca. W przypadku, gdy preparat jest aplikowany na skórę stóp, należy je wcześniej umyć i starannie wysuszyć, zwłaszcza powierzchnie między palcami.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl