Gardimax medica lemon spray 30ml

Kod produktu: 36242
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Lek w postaci aerozolu do stosowania objawowego w celu łagodzenia dolegliwości bólowych związanych ze stanem zapalnym lub podrażnieniem w przebiegu stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.

Producent: TACTICA
Cena: 13,90 zł 13.90
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Pojemnik 30ml

Skład

Substancja czynna leku: diglukonianu chlorheksydyny 2mg/ml z chlorowodorkiem lidokainy 0,5 mg/ml.

Pozostałe składniki: aromat cytrynowy, sukraloza (E 955), glicerol, glikol propylenowy, kwas cytrynowy jednowodny, etanol 96%, woda oczyszczona.

Działanie

Produkt przeznaczony do leczenia objawowego w celu łagodzenia dolegliwości bólowych związanych ze stanem zapalnym lub podrażnieniem w przebiegu stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.

Wskazania

Lek do stosowania objawowego w celu łagodzenia dolegliwości bólowych związanych ze stanem zapalnym lub podrażnieniem w przebiegu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła.

Sposób użycia

  • Dorośli i dzieci od 12 lat: 3 do 5 dawek jednorazowo, 6 do 10 razy na dobę.
  • Dzieci w wieku powyżej 2,5 roku (30 miesięcy): 2 do 3 dawek jednorazowo, 3 do 5 razy na dobę.

Lek do krótkotrwałego stosowania objawowego: 3 do 4 dni. Jeśli po tym okresie nie nastąpi poprawa lub już w trakcie stosowania pojawią się nowe dolegliwości i/lub objawy ogólne, np. gorączka, należy skontaktować się z lekarzem.

Ostrzeżenia

Nie stosować jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci poniżej 2,5. roku (30 miesięcy).

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl