Gastrotuss syrop przeciwrefluksowy 200ml

Kod produktu: 41499
Ocena: 0

Syrop przeciwrefluksowy wskazany jest w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i refluksu krtaniowo-gardłowego.

Producent: VITAMED
Cena: 21,65 zł 21.65
quantity szt.

Opis

Postać

Syrop

Opakowanie

Butelka 200ml

Skład

Alginian magnezu, symetykon, fruktoza, guma ksantanowa, miód, D-panthenol, płynne ekstrakty z Althaea oficinalis (prawoźlaz lekarski) i Papaver Rhoeas (mak polny), tlenek cynku, wodorowęglan sodu, wodorotlenek sodu, metylu p-hydroksybenzoesan sodowy, propylu p-hydroksybenzoesan sodowy, aromaty naturalne, erytrozyna (E 127), woda oczyszczona.

Działanie

Wyrób medyczny, tworzący mechaniczną barierę antyrefluksową. Wskazany jest w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i refluksu krtaniowo-gardłowego oraz objawów takich jak: zarzucanie treści pokarmowej, zgaga (pieczenie przełyku), uczucie przeszkody w gardle, zapalenie części nosowej i krtaniowej gardła, odbijanie, wzdęcia, kaszel, dysfonia (chrypka z refluksowego podrażnienia głośni) oraz w celu łagodzenia innych zaburzeń związanych z refluksem. Syrop Gastrotuss wspomaga procesy regeneracji blony śluzowej żołądkowo-przełykowej i krtaniowo-gardłowej. Preparat przyspiesza proces opróżniania żołądka z treści pokarmowej.

Wskazania

Leczenie refluksu żołądkowo-przełykowego i refluksu krtaniowo-gardłowego.

Sposób użycia

Przed użyciem energicznie wstrząsną.

  • Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: Jeśli lekarz nie zaleci inaczej 20ml po głównych posiłkach i przed snem.

Ostrzeżenia

Preparatu nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem syropu. Preparat może wykazywać konsystencję mniej lub bardziej kleistą, co nie ma wpływu na jego jakość.

W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie przekraczać zalecanych dawek, przestrzegać zalecanego sposobu stosowania. Jeśli pacjent przyjmuje inne preparaty lub leki, syrop Gastrotuss należy stosować jako ostatni.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl