Gaviscon zawiesina doustna, smak miętowy 300ml

Kod produktu: 41001
Ocena: 0

Zawiesina doustna o smaku miętowym . Zwalcza objawy refluksu: zgagę, niestrawność, odbijanie już po 3 minutach. 

Producent: RECKITT BENCKISER HEALTHCARE
Cena: 27,03 zł 27.03
quantity szt.

Opis

Postać

Zawiesina doustna

Opakowanie

Butelka 300ml

Skład

Gaviscon o smaku mięty, Natrii alginas + Natrii hydrogenocarbonas + Calcii carbonas, (500 mg + 267 mg + 160 mg)/10 ml, zawiesina doustna.

Działanie

Gaviscon zwalcza objawy refluksu: zgagę, niestrawność, odbijanie już po 3 minutach. Unikalny mechanizm tworzy ochronną warstwę, która zapobiega cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej. Nie wchłania się do krwiobiegu, dzięki czemu jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży.

Wskazania

Redukcja nadkwaśności. Leczenie zgagi i niestrawności.

Sposób użycia

Leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, takich jak odbijanie, zgaga i niestrawność, na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży.

Zwykle stosowana dawka leku Gaviscon osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku zycia to od 10 - 20 ml w przypadku wystąpienia objawów po posiłkach i przed snem (do czterech razy na dobę).Lek wstrząsnąć przed użyciem.

Uwagi

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Jeśli objawy nie ustąpią po 7 dniach leczenia, należ skonsultować się z lekarzem. Leku Gaviscon nie powinno się przyjmować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik leku.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl