Glucosense paski testowe 50 pasków

Kod produktu: 10500
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Paski testowe do badania stężenia cukru we krwi

Cena: 38,40 zł 38.40
quantity szt.

Opis

Producent:

GENEXO

Postać

Paski do glukometru

Opakowanie

1 op 50pasków

Skład

Część diagnostyczna paska zawiera: oksydazę glukozową (A.Niger) 10%, nośnik elektronów 50%, osłonkę enzymu 8%, dodatkowe niereagujące składniki 32%.

Działanie

Szybki pomiar poziomu cukru w krwi. Paski do jednorazowego użytku. Do pomiaru wystarczy jedna kropla krwi z możliwością dokroplenia próbki.

Wskazania

Do badania poziomu cukru w krwi. Paski tylko do glukometru serii Glucosense.

Sposób stosowania

Nie nakładać krwi na powierzchnię paska. Przykładamy palec z kroplą krwi do bocznej części paska. Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu, w temperaturze poniżej 30°C. Nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowuj z dala od źródeł ciepła. Nie trzymaj w lodówce. Przechowuj swoje paski testowe wyłącznie w oryginalnej fiolce; nie przekładaj ich do nowej fiolki ani żadnego innego pojemnika. Po wyciągnięciu jednego paska z fiolki natychmiast szczelnie ją zamknij. Pasek wykorzystaj zaraz po wyciągnięciu z fiolki. Na etykiecie fiolki zapisz datę jej otwarcia paski są zdatne do użycia przez 3 miesiące po jej otwarciu. Uważaj, by nie zanieczyścić paska jedzeniem lub brudem. Nie używaj pasków testowych po upływie daty ważnośc.

UWAGA!

W aptece internetowej paski testowe do glukometrów sprzedawane są tylko z odpłatnością 100%

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl