Grip Stop spray do nosa 20 ml

Kod produktu: 21653
Ocena: 3.92857

Preparat udrażnia i ułatwia oddychanie przez nos, nie wysusza śluzówki

Producent: VITAMED
Cena: 27,37 zł 27.37
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Spray do nosa

Opakowanie

Spray 20ml

Skład

Laktoferyna, karboksymetylo beta glukan, D-pantenol, sól potasowa kwasu glicyryzynowego, chlorobutanol, N-(hydroksymetylo) glicynian sodu, sól sodowa EDTA, polisorbat 20, aromaty naturalne, roztwór buforowy pH 7,0.

Działanie

Przeznaczony do stosowania w stanach niedrożności przewodów nosowych oraz w utrudnionym oddychaniu przez nos. Preparat skutecznie udrażnia przewody nosowe, poprawia komfort oddychania, nie obkurcza naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa, nie wysusza śluzówki, nie podrażnia nosa, wykazuje właściwości przeciwzapalne i ochronne na błonę śluzową, wspomaga proces odbudowy śluzówki i przywraca równowagę immunologiczną, rekomendowany zarówno do terapii krótko - jak i długookresowej. Zawiera innowacyjny skład, dając wysokie poczucie bezpieczeństwa stosowania. Może być stosowany w trakcie ciąży i karmienia piersią. Jest preparatem bardzo dobrze tolerowanym.

Wskazania

W utrudnionym oddychaniu przez nos w celu odblokowania przewodów nosowych i poprawy komfortu oddychania. W profilaktyce i terapii niedrożności przewodów nosowych na tle nieżytów nosa, przewlekłego zapalenia zatok i górnych dróg oddechowych, obrzęku błony śluzowej nosogardzieli, zalegającej wydzieliny, zniekształceń przewodów nosowych (przerost małżowin nosowych, polipy nosa, skrzywienie przegrody nosa) oraz stanów zapalnych i przerostu migdałków. W celu uniknięcia nadużywania leków obkurczających naczynia krwionośne śluzówki. W synergicznym połączeniu z antybiotykami.

Sposób użycia

Usunąć nasadkę ochronną, umieścić kciuk na podstawie pojemnika, a palce wskazujący i środkowy na skrzydełkach dozownika i przycisnąć do dołu. Następnie zwolnić nacisk. Czynność należy powtarzać aż do uzyskania pierwszego rozpylenia. Głowę pochylić lekko do przodu, wykonać powolny wydech, a następnie zaaplikować preparat do odpowiedniego otworu nosowego. Wykonać wdech, jednocześnie zatykając palcem drugiej ręki otwór nosowy, do którego nie jest podawany preparat. Stosować 2 dawki (2 rozpylenia) 2 razy dziennie.

Ważne wskazówki

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Po zastosowaniu należy dokładnie zamknąć pojemnik. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Nie wstrzykiwać. Nie połykać.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl