Gruszka do zaparć (NR 9) SANITY

Kod produktu: 1204
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Gruszki z kanką służąca do wykonania lewatywy doodbytniczej w warunkach domowych. Przeznaczona dla dorosłych i dzieci powyżej 3 lat.

Producent: ALBERT POLSKA
Cena: 10,28 zł 10.28
quantity szt.

Opis

Postać

Gruszka z kanką

Opakowanie

1 szt rozmiar nr 9

Działanie

Gruszka o pojemności 224 ml z anatomicznie dopasowana końcówką. Jest wykonana z bezpiecznego, atestowanego tworzywa.

  • Usuwa toksyny z organizmu
  • Oczyszcza układ pokarmowy
  • Przynosi ulgę w zaparciach
  • Wspomaga przy odchudzaniu
  • Pobudza perystaltykę i mikroflorę jelitową

Lewatywy stosowane są również w zmniejszaniu dolegliwości układu oddechowego: naloty na języku, nieprzyjemny oddech, zapalenie jamy ustnej, jak również wspomagają układ nerwowy człowieka: przewlekłe bóle głowy, zmęczenie i rozdrażnienie.

Wskazania

Dorośli, dzieci od 3. roku życia, do lewatywy, zaparcia, bóle brzucha, trudności z wypróżnianiem, zapalenie jelita grubego. Lewatywa może być stosowana również w celu zmniejszenia dolegliwości układu oddechowego: nieprzyjemny oddech, naloty na języku, zapalenie jamy ustnej. Wspomaga także układ nerwowy człowieka: przewlekłe bóle głowy, zmęczenie i rozdrażnienie

Sposób użycia

Przed wykonaniem zabiegu należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Przed pierwszym oraz każdym kolejnym użyciem wymyć każdą część wyrobu z osobna, a następnie zanurzyć na kilka minut w gotującej się wodzie. Zwrócić uwagę na to, aby elementy były zanurzone w całości. Po ostudzeniu, napełnić gruszkę płynem do przepłukiwania ciała, o temperaturze nie przekraczającej 40°C. Kankę nasmarować cienko wazeliną lub olejem jadalnym i wprowadzić delikatnie i powoli do odbytu. Następnie ścisnąć gruszkę energicznie, aby opróżnić jej zawartość do ciała. Przed wyjęciem końcówki zacisnąć mocno pośladki, aby płyn nie wydostał się na zewnątrz.

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Produktu nie należy wkładać do kuchenki mikrofalowej. Nie należy stosować środków dezynfekujących. W razie uszkodzenia jednej z części wyrzucić cały zestaw. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl