Grzechotka z gryzakiem wodnym 1szt. CANPOL

Kod produktu: 19496
Ocena: 0

Poręczna i kolorowa grzechotka z gryzakiem wodnym.

Producent: CANPOL
Cena: 4,24 zł 4.24
quantity szt.

Opis

Postać

Grzechotka z gryzakiem wodnym

Opis

Kolorowa grzechotka z gryzakiem Canpol jest poręczna, łatwa w trzymaniu i chwytaniu. Wydaje dźwięk przy potrząsaniu, posiada elementy do gryzienia, które koją ból dziąseł w trakcie ząbkowania. Grzechotka posiada zaokrąglone, bezpieczne kształty bez ostrych krawędzi.

Wskazania

Zabawka dla dzieci w wieku 0+.

Uwagi

Przed podaniem można ją schłodzić w lodówce. Nie można umieszczać jej w komorze zamrażalnika. Nie nadaje się do dezynfekcji, wyparzania i mycia w zmywarce.

Zabawkę należy utrzymać w czystości. Przed pierwszym użyciem sparzyć grzechotkę wrzątkiem. Nie gotować jej i nie dezynfekować. Dla zachowania higieny grzechotkę myć regularnie w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Następnie dokładnie wypłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Przed podaniem grzechotki dziecku sprawdzić jej jakość. Jeśli jest zużyta, zniszczona lub pogryziona, należy ją wymienić na nową. Gryzak jest wypełniony przebadaną mikrobiologicznie wodą. Nie należy zostawiać dziecka podczas zabawy bez opieki osoby dorosłej.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl