HEEL Euphorbium aerozol do nosa 20ml

Kod produktu: 611
Ocena: 3.38462

Wykazujący dwutorowe działanie aerozol do nosa Heel Euphorbium stanowi homeopatyczny złożony preparat leczniczy, który jest przeznaczony do stosowania w terapii nieżytów nosa. Produkt działa na przyczynę, zwalczając drobnoustroje odpowiedzialne za rozwój infekcji, a dodatkowo wpływa na procesy regeneracyjne błony śluzowej nosa. Lek udrażnia nos, usprawnia odpływanie wydzieliny oraz ułatwia oddychanie.

Producent: HEEL
Cena: 31,98 zł 31.98
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Aerozol do nosa Heel Euphorbium, który oferuje sklep Apteka w Sieci, to złożony preparat homeopatyczny, którego działanie opiera się o naturalne składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Został stworzony z myślą o leczeniu nieżytów nosa i może być stosowany zarówno u osób dorosłych, jak również u dzieci powyżej drugiego roku życia. Produkt, który oferuje nasza apteka internetowa, sprawdzi się między innymi jako środek wspomagający leczenie uczucia niedrożnego nosa, kataru oraz kichania.

Postać:

Aerozol do nosa

Opakowanie zawiera:

20 ml aerozolu

Skład:

Ebuphorbium D4 1 g, Pulsatilla pratensis D4 1 g, Luffa operculata D4 1 g, Hydrargyrum biiodatum D12 1 g, Argentum nitricum D10 1 g oraz substancje pomocnicze: benzalkoniowy chlorek, sodu diwodorofosforan dwuwodny, disodu fosforan dwuwodny, chlorek sodu, woda oczyszczona

Działanie:

Aerozol Heel Euphorbium stanowi lek homeopatyczny zawierający w swoim składzie związki aktywne ukierunkowane na zwalczanie kataru zarówno na tle infekcyjnym, jak i alergicznym. Preparat wykazuje dwutorowe działanie, a więc po pierwsze zwalcza przyczynę i eliminuje drobnoustroje odpowiedzialne za rozwój infekcji lub alergii oraz stymuluje procesy regeneracyjne błony śluzowej. Składniki aerozolu, takie jak Euphorbium oraz Pulsatilla pratensis, udrażniają nos, usprawniają odpływ wydzieliny oraz ułatwiają oddychanie. Lek nie przyczynia się do tzw. polekowego nieżytu nosa, co jest istotne zwłaszcza u pacjentów cierpiących z powodu chronicznych i sezonowych dolegliwości.

Wskazania:

Wspomagająco w terapii nieżytów nosa oraz zwalczaniu dolegliwości takich, jak intensywny katar, kichanie oraz uczucie niedrożnego nosa.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u osób, u których stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie podawać pacjentom ze stwierdzonymi zaburzeniami czynności tarczycy bez konsultacji lekarskiej lub farmaceutycznej. Nie zaleca się stosować u dzieci poniżej dwóch lat oraz u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Sposób użycia:

Osoby dorosłe i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 dawki bezpośrednio do każdego otworu nosowego 3-5 razy dziennie. Dzieci od 6 do 12 roku życia: 1-2 dawki do każdego z otworów nosowych 3-4 razy dziennie. Dzieci od 2 do 6 lat: stosować zgodnie z poleceniem lekarza.

Dane techniczne

Ostrzeżenia może być stosowany przez wegetarian
Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl