HEEL Euphorbium aerozol do nosa 20ml

Kod produktu: 611
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)

Preparat wspomaga w leczeniu objawów towarzyszących nieżytowi nosa

Producent: HEEL
Cena: 29,41 zł 29.41
quantity szt.

Opis

Postać:

Roztwór

Opakowanie:

Aerozol 20 ml

Skład:

Ebuphorbium D4 1 g, Pulsatilla pratensis D4 1 g, Luffa operculata D4 1 g, Hydrargyrum biiodatum D12 1 g, Argentum nitricum D10 1 g oraz substancje pomocnicze: benzalkoniowy chlorek, sodu diwodorofosforan dwuwodny, disodu fosforan dwuwodny, chlorek sodu, woda oczyszczona

Działanie:

Euphorbium S aerozol do nosa jest lekiem homeopatycznym. Euphorbium S zawiera składniki roślinne i mineralne ukierunkowane na zwalczanie kataru na tle infekcyjnym oraz alergicznym. Dzięki zawartości tych składników hamuje namnażanie wirusów powodujących katar i wspomaga organizm w walce z infekcją czy alergią. Lek, działając przeciwwirusowo, zmniejsza ryzyko nadkażeń bakteryjnych. Preparat szybko udrażnia nos, usprawnia odpływ wydzieliny i ułatwia oddychanie. Jest dobrze tolerowany, nie wysusza błony śluzowej nosa. Lek nie powoduje polekowego nieżytu nosa, co jest szczególnie ważne przy chronicznych i sezonowych dolegliwościach.

Wskazania:

Wspomagająco w leczeniu nieżytu nosa. Lek może zmniejszyć nasilenie objawów towarzyszących nieżytowi nosa różnego pochodzenia (np. infekcja, alergia), takich jak: uczucie niedrożnego nosa, intensywny katar i kichanie.

Przeciwwskazania:

W bardzo rzadkich przypadkach, u pacjentów cierpiących na astmę, może wystąpić skurcz oskrzeli. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie stosować w zaburzeniach czynności tarczycy bez konsultacji z lekarzem. Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia. Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zwykle 1-2 dawki do każdego otworu nosowego 3 do 5 razy dziennie. Dzieci od 6 do 12 roku życia: zwykle 1-2 dawki do każdego otworu nosowego 3 do 4 razy dziennie. Dzieci od 2 do 6 roku życia: stosować zgodnie z zaleceniami lekarza.

Dane techniczne

Ostrzeżenia może być stosowany przez wegetarian
Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl