HEEL Vomitusheel przeciwwymiotne krople 30ml

Kod produktu: 6168
Ocena: 4.36364

Krople przeciwwymiotne Heel Vomitusheel stanowią złożony preparat homeopatyczny, który jest przeznaczony do stosowania w leczeniu wymiotów oraz nudności różnej etiologii. Zawarte w nim składniki pochodzenia roślinnego są odpowiedzialne za łagodzenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Lek może być stosowany między innymi w przypadku uporczywych torsji i objawów wskazujących na zatrucie pokarmowe.

Producent: HEEL
Cena: 46,95 zł 46.95
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Przeznaczone do spożycia doustnego, krople przeciwwymiotne Heel Vomitusheel, które oferuje sklep Apteka w Sieci, to złożony preparat homeopatyczny ze wskazaniami leczniczymi, przeznaczony do stosowania w leczeniu nudności oraz wymiotów o różnej etiologii. Sprawdzi się w szczególności do zwalczania torsji, wymiotów i innych objawów ze strony układu żołądkowego, jakie towarzyszą zatruciom pokarmowym. Krople, które oferuje nasza apteka internetowa, są przeznaczone do stosowania u osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży powyżej dwunastego roku życia.

Postać leku:

Krople doustne

Opakowanie:

Buteleczka 30 ml

Skład:

Ipecuanha D4 10 g, Aethusa cynapium D4 10 g, Nux vomica D4 10 g, Apomorphinum hydrochloricum D6 15 g, Colchicum autumnale D6 25 g, Ignatia D6 30 g oraz substancje pomocnicze: woda oczyszczona, etanol. Zawiera 35% (v/v) etanolu

Działanie:

Krople Heel Vomitusheel zawierają w swoim składzie składniki odpowiedzialne za łagodzenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego, takich jak wymioty oraz nudności. Lek może być stosowany w przypadku uciążliwych torsji i wymiotów występujących jako objaw zatrucia pokarmowego.

Wskazania:

Lek homeopatyczny Heel Vomitusheeljest przeznaczony do stosowania wspomagająco w wymiotach i nudnościach.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u osób, u których stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Nie podawać kobietom w okresie ciąży i karmienia piersią. Ze względu na zawartość etanolu, krople nie są przeznaczone dla osób z chorobą alkoholową oraz ciężkimi chorobami wątroby i nerek.

Dawkowanie:

Zaleca się przyjmowanie 10 kropli maksymalnie 3 razy na dobę. W ostrych dolegliwościach początkowa dawka 10 kropli raz na 15 minut (przez okres nie dłuższy niż dwie godziny).

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl