HELMI BABY maty higieniczne dla niemowląt rozmiar 58cm x 60cm 6szt.

Kod produktu: 36620
Ocena: 0

Podkłady do przewijania niemowląt Rozmiar 58 x 60cm -6 sztuk

Producent: FINLAND
Cena: 13,11 zł 13.11
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Podkłady do przewijania niemowląt

Opakowanie

1 op. 6 podkładów. Wymiary 58 x 60 cm.

Opis

Podkłady higieniczne Helmi Baby to wysokiej jakości produkt, wytwarzany w Finlandii. Wykonane są wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. W procesie ich produkcji do wybielania masy celulozowej nie używa się agresywnego chloru, którego śladowe ilości pozostają w typowych wyrobach higienicznych, lecz tlenu przyjaznego zarówno dla skóry dziecka jak i środowiska. Nie są nasączone żadnym substancjami zapachowymi, wolne od lateksu, formaldehydu i ftalanów. Z podkładów można korzystać przy przewijaniu maluszka lub używają je do łóżeczka. Miękkie i puszyste z jednej strony powodują, że na podkładzie tym maluszek czuje się niezwykle komfortowo i ciepło. Dolna warstwa jest nieprzemakalna. Wymiary 58x60 cm. W opakowaniu znajduje się 6 podkładów.

Doskonałe własności hipoalergiczne wyrobów Helmi Baby są efektem wieloletniej współpracy producenta z fińską Organizacją ds. Zwalczania Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation) co potwierdza certyfikat przyznany przez tę organizację. Walory delikatnych i hipoalergicznych produktów Helmi Baby doceniają tysiące mam i ich dzieci od Ameryki Północnej do Nowej Zelandii.

Wskazania

Do przewijania niemowląt.

Dane techniczne

Wiek od 1 dnia życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl