HELMI BABY wkładki laktacyjne dla kobiet 50szt.

Kod produktu: 36622
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Hipoalergiczne i ekologiczne wkładki laktacyjne dla mam karmiących piersią

Producent: FINLAND
Cena: 26,99 zł 26.99
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Wkładki laktacyjne

Opakowanie

1 op. 50 sztuk

Opis

Wkładki laktacyjne Helmi Baby to najwyższej jakości produkt wykonany wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. Nie są nasączone żadnym substancjami zapachowymi, wolne od lateksu, formaldehydu i ftalanów. Wkładki Helmi Baby są niezwykle miękkie i chłonne. Przepuszczają powietrze co zapobiega nadmiernej potliwości. Wykonane są z naturalnego włókna a wewnętrzna chłonna warstwa wykonana jest z masy celulozowej. W procesie produkcji do wybielania masy celulozowej nie używa się agresywnego chloru, którego śladowe ilości pozostają w typowych wyrobach higienicznych, lecz tlenu przyjaznego zarówno dla skóry jak i środowiska. W opakowaniu znajduje się 50 wkładek.

Doskonałe własności hipoalergiczne wyrobów Helmi Baby są efektem wieloletniej współpracy producenta z fińską Organizacją ds. Zwalczania Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation) co potwierdza certyfikat przyznany przez tę organizację. Walory delikatnych i hipoalergicznych produktów Helmi Baby doceniają tysiące mam i ich dzieci od Ameryki Północnej do Nowej Zelandii.

Cechy produktu

CECHY PRODUKTU: dla mam karmiących piersią, miękkie i chłonne a od wierzchu nieprzemakalne, nie powodują uczuleń ani podrażnień skóry, pozbawione jakichkolwiek substancji zapachowych, wybielane bez użycia chloru, bez lateksu, formaldehydu i ftalanów, wewnętrzna wkładka wykonana z celulozy produkowanej bez użycia chloru w procesie wybielania, zewnętrzna warstwa wykonana z naturalnych włókien podlegająca recyclingowi, produkt ekologiczny, opakowanie zawiera 50 szt. wkładek.

Wskazania

Dla mam karmiących piersią

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl