[x]
[x]

Hedrin Komfort Pianka przeciw wszawicy 100ml

Kod produktu: 31068
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Skuteczne i komfortowe leczenie wszawicy głowy u dzieci powyżej 6 miesiąca i dorosłych

Producent: THORNTON & ROSS
Cena: 29,75 zł 29.75
quantity szt.

Opis

Postać

Pianka

Opakowanie

Pojenik z dozownikiem 100ml

Skład

1,2-oktanodiol (Activdiol®), PEG-6 glicerydy kaprylowe/kaprynowe i woda.

Działanie

Pianka zawiera substancję o nazwie 1,2-oktanodiol (Activdiol®), która odpowiada za proces polegający za zaburzaniu funkcjonowania pancerzy wszy. W efekcie ma miejsce ich odwodnienie i śmierć. Składnik ten nie jest trucizną chemiczną. Produkt jest łatwy i bardzo wygodny w użyciu. Posiada lekką i nieklejącą się konsystencję. Usuwa nie tylko dojrzałe wszy, ale również złożone przez nie jaja.

Wskazania

Pianka zapewniająca skuteczną i nietoksyczną eliminację wszy głowowych i ich jaj. Polecana dla dzieci od 6 miesiąca życia i dorosłych.

Sposób stosowania

Piankę nakładać na suche włosy, dokładnie rozprowadzając ją od cebulek aż po same końce włosów (np. za pomocą grzebienia). Ważne jest, aby skóra głowy została całkowicie pokryta preparatem. Pozostawić włosy do wyschnięcia albo wysuszyć suszarką. Zalecane jest pozostawienie pianki na włosach przynajmniej przez 8h. Po tym czasie włosy spłukać albo umyć szamponem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki produktu, Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl