[x]
[x]

Hedrin Raz Żel w sprayu 60 ml

Kod produktu: 27456
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Płynny żel do zwalczania wszy głowy i ich jaj

Producent: THORNTON & ROSS
Cena: 31,56 zł 31.56
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Spray 60ml

Skład

Hedrin Raz Żel w Sprayu zawiera 4% Dimetikon. Dimetikon nie jest trucizną chemiczną. Preparat zawiera także Penetrol, olej silikonowy oraz środki zagęszczające.

Działanie

Hedrin w Sprayu jest płynnym żelem w łatwej do stosowania postaci sprayu. Kuracja jednorazowa trwająca tylko 15 minut. Preparat niszczy wszy i gnidy. Łatwy w użyciu atomizer umożliwia skierowanie płynnego żelu na głowę i włosy nawet w trudno dostępne miejsca. Działa poprzez fizyczne uduszenie wszy. Dodatkowo zawiera Penetrol ułatwiający penetrację jaj wszy w celu ich eliminacji. Żel może być stosowany tak często, jak jest to konieczne, bez ryzyka wystąpienia oporności wszy na preparat.

Wskazania

Preparat ten to unikalna, wygodna i niezwykle skuteczna metoda eliminacji wszy i gnid u dzieci i osób dorosłych.Polecana dla kobiet w ciąży i matek karmiących oraz dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Nie zawiera pestycydów i bez nieprzyjemnego zapachu.

Sposób stosowania

  • Przykryć ramiona ręcznikiem.
  • Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć butelkę.
  • Trzymając spray w odległości około 10 cm od włosów, nanieść równomiernie dostateczną ilosć żelu na SUCHE włosy tak, aby włosy i skóra głowy były całkowicie pokryte i nawilżone.
  • Wetrzeć żel we włosy palcami lub zwykłym grzebieniem, rozprowadzając dokładnie i równomiernie od cebulek po końce włosów.
  • Pozostawić na głowie na co najmniej 15 minut (lub dłużej jeżeli tak będzie wygodniej).
  • Nałozyć szampon bezpośrednio na całą powierzchnię suchych włosów, dokładnie umyć i spłukać wodą.
  • Powtórzyć całą czynność, a następnie nałożyć odżywkę, spłukać i wysuszyć. Hedrin Raz Żel w Sprayu zawiera składniki przeciwpienne, dlatwego szampon nie będzie pienić się w sposób widoczny. Jeśli będzie to konieczne, powtórzyć procedurę mycia, pamietając o nakładaniu szamponu na suche włosy.

Działanie niepożądane

Podczas stowania Hedrin Raz Żel w Sprayu może wystąpić łuszczenie skóry głowy, swędzenie oraz nieznaczne podrażnienie w okolicach oczu. w przypadku pojawienia się wysypki skórnej lub innych objawów alergii, przerwać stosowanie produktu. Przemyć skórę wodą z mydłem, a następnie zasięgnąć porady lekarza.Nie stosować u dzieci poniżej 6m.ż. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl