Hedrin Roztwór przeciw wszawicy 50 ml

Kod produktu: 16051
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Roztwór do zwalczania wszy głowy i ich jaj

Producent: THORNTON & ROSS
Cena: 17,46 zł 17.46
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Butelka 50ml

Skład

Połączenie 4% roztwór dimetikonu z cyklometikonem 5.

Działanie

Hedrin jest wyrobem medycznym zapewniającym skuteczną i nietoksyczną eliminację wszy głowy i ich jaj (gnidy). Aktywne składniki poprzez szczelne pokrycie wszy oraz jaj blokują funkcje życiowe. Preparat nie jest toksyczny.

Wskazania

Nowy sposób zwalczania wszy głowowych i ich jaj. Przyjazny dla skóry. Bezwonny. Łatwy w aplikacji. Nie zawiera organofosforanów.Bezpieczny w stosowaniu.

Sposób stosowania

Nanieść wystarczającą ilość płynu na skórę głowy i włosy. Hedrin rozprowadzać od cebulek aż po same końcówki włosów. Pozostawić do wyschnięcia. Hedrin pozostawić na włosach przez 8 godzin lub na noc. Następnie umyć włosy zwykłym szamponem, spłukać obficie wodą i wysuszyć. Zastosować ponownie po 7 dniach aby usunąć jakiekolwiek wszy, które mogą wylęgnąć się w tym czasie. Brak drugiej aplikacji może skutkować nawrotem wszawicy. Hedrin jest bezbarwny i bezzapachowy.Preparat wystarcza na 2 kuracje przy krótkich włosach.

Uwagi

Stosowanie u dzieci poniżej 6 miesiąca życia - wyłącznie pod kontrolą lekarza. Hederin Roztwór może być stosowany podczas ciąży i karmienia piersią.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl