Hemorol czopki doodbytnicze 12 szt.

Kod produktu: 1256
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat kompleksowo leczy hemoroidy

Cena: 14,14 zł 14.14
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Czopki doodbytnicze

Opakowanie:

12 czopków

Skład:

Wyciąg gęsty z koszyczka rumianku 50 mg, wyciąg gęsty z korzenia pokrzyku 20 mg, wyciąg gęsty złożony (4:1) z: ziela żarnowca, kory kasztanowca, kłącza pięciornika, ziela krwawnika 80 mg, benzokaina 100 mg

Działanie:

Hemorol są to czopki doodbytnicze stosowane tradycyjnie przeciw dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu. Hemorol jest stosowany także w przewlekłych stanach zapalnych błony śluzowej odbytu oraz podrażnieniach i pęknięciach śluzówki odbytu. Czopki Hemorol powodują ustąpienie dolegliwości bólowych wskutek działania znieczulającego benzokainy. Preparat zawiera też składniki o miejscowym działaniu ściągającym, przeciwzapalnym i rozkurczającym.

Wskazania:

Dolegliwości towarzyszące żylakom odbytu.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na benzokainę lub na rośliny z rodziny Asteraceae - Compositae (złożone). Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Choroba nowotworowa. Nie zaleca się stosować u dzieci. Nie należy stosować u kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie:

Dorośli - wprowadzić doodbytniczo 1 czopek na noc, w cięższych przypadkach 2 do 3 czopków w ciągu dnia. Czopki powinny być stosowane do czasu ustąpienia dolegliwości bólowych, jednak nie dłużej niż przez 7 kolejnych dni. Aby wydobyć czopek z folii, należy naciąć folię pionowo nad wierzchołkiem czopka i energicznie ją rozerwać.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja 2 tygodniowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl