Heviran Comfort 200ng x 25 tabletek

Kod produktu: 39172
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat stosowany w leczeniu nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanej przez wirus opryszczki pospolitej.

Producent: POLPHARMA
Cena: 18,09 zł 18.09
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki


Opakowanie

25 tabletek


Skład

Substancja czynna: acyklowir (200mg w każdej tabletce)

Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, powidon, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), magnezu stearynian.


Działanie

Heviran Comfort to lek przeciwwirusowy o zawartości substancji czynnej - acyklowiru, który hamuje namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes.

Lek Heviran Comfortstosuje się w leczeniu nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanej przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex) u dorosłych.

Lek Heviran Comfortmoże być stosowany jedynie u pacjentów, u których w przeszłości rozpoznano zakażenie wirusem opryszczki pospolitej. Jeśli po upływie 5 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.


Wskazania

Leczenie opryszczki wirusowej warg i twarzy


Sposób użycia / Dawkowanie

Dorośli - lek Heviran Comfort należy stosować doustnie w dawce 200 mg pięć razy na dobę, co 4 godziny (z przerwą nocną), przez 5 dni. Tabletki należy połykać popijając wodą.

W przypadku zakażeń nawracających szczególnie ważne jest rozpoczęcie leczenia w okresie poprzedzającym wystąpienie objawów zwiastunowych, czyli świąd, pieczenie, uczucie napięcia lub tuż po pojawieniu się pierwszych zmian.

Podczas leczenia zaleca się pić dużo płynów,aby uniknąć ryzyka uszkodzenia nerek o raz zmniejszyć prawdopodobieństwo pojawienia się działań niepożądanych.


Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl