Hyal Drop Multi Krople do oczu 10ml

Kod produktu: 19082
Ocena: 0

Hyal-Drop multi to nawilżające krople do oczu bez konserwantów. Do stosowania codziennie, w zależności od potrzeb, przez 6 miesięcy od otwarcia opakowania.

Producent: BAUSCH
Cena: 24,72 zł 24.72
quantity szt.

Opis

Postać

Krople

Opakowanie

10 ml

Skład

0,24% hialuronian sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan dwuwodny i woda do wstrzykiwań.

Działanie

Hyal-Drop multi zapewniają natychmiastowe ukojenie i nawilżenie oczu. Przynoszą szybką ulgę zmęczonym, podrażnionym i łzawiącym oczom. Jest to idealny produkt dla osób cierpiących z powodu łagodnych i umiarkowanych objawów suchego oka, takich jak: zmęczenie, podrażnienie, pieczenie i/lub łzawienie.

Nawilżające krople do oczu Hyal-Drop multi zawierają 0,24% kwasu hialuronowego (w postaci hialuronianu sodu). Dzięki temu w naturalny sposób odświeżają i łagodzą suche oczy. Kwas hialuronowy zawarty w kroplach Hyal-Drop multi ma wpływ na odbudowę warstwy filtru łzowego, zwiększa jego stabilność i zapewnia odpowiednie nawilżenie powierzchni oka1,2,3. Charakteryzują się bardzo dobrą tolerancją, ze względu na brak substancji konserwujących w składzie. Dzięki specjalnej konstrukcji pompki, krople Hyal-Drop multi można stosować aż przez 6 miesięcy po otwarciu.

Hyal-Drop multi to wyrób medyczny, służący nie tylko do nawilżania oczu, ale również do nawilżania i zwilżania miękkich i twardych soczewek kontaktowych podczas noszenia. Poprawiają komfort stosowania soczewek przez cały dzień.

Wskazania

Nawilżanie i odświeżanie oczy w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia oczu.

Sposób użycia

  • Przed użyciem produktu umyj dokładnie ręce.
  • Zdejmij nakładkę ochronną z końcówki butelki.
  • Umieść kciuk na ergonomicznym wsparciu dla kciuka i obejmij dolną część butelki palcami. Dwa palce umieść pod spodem butelki.
  • Odchyl nieznacznie głowę do tyłu. Odwróć butelkę końcówką do dołu i przytrzymaj pionowo nad okiem. Palcem wolnej ręki delikatnie odciągnij dolną powiekę. Naciśnij pompkę, aby uwolnić jedną kroplę do oka. Po zakropieniu, dla jak najlepszego rozprowadzenia kropli na powierzchni oka, zamknij powiekę i powoli poruszaj gałką oczną.
  • Natychmiast po użyciu strząśnij pozostałości kropli i nałóż nakładkę ochronną na końcówkę butelki.

Ważne! Przed pierwszym użyciem lub po dłuższym nieużywaniu produktu: skieruj butelkę w dół i naciśnij pompkę do momentu pojawienia się pierwszej kropli.

Ostrzeżenia

Kropli do oczu Hyal-Drop multi nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 2 miesiące
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl