HydroVag globulki dopochwowe 7szt

Kod produktu: 27737
Ocena: 3.9

Wygodne w zastosowaniu globulki dopochwowe Hydrovag nawilżają śluzówkę ścian pochwy, stymulują procesy regeneracyjne, a także pomagają utrzymać fizjologiczne pH, chroniąc okolice intymne przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Produkt zawiera w składzie kwas hialuronowy, kwas mlekowy oraz glikogen, który pełni funkcję barierową i jest ważnym składnikiem odżywczym dla pałeczek kwasu mlekowego.

Cena: 27,78 zł 27.78
quantity szt.

Opis

Nawilżające i chroniące pochwę globulki dopochwowe Hydrovag, które oferuje nasza apteka internetowa, stanowią wyrób medyczny pomagający w utrzymaniu pH miejsc intymnych na prawidłowym poziomie. Przystępna cena oraz wysoka skuteczność produktu, który posiada w ofercie nasz sklep sprawia, że jest on chętnie stosowany przez kobiety w różnym wieku.

Producent:

IBSS BIOMED SA

Postać

Globulki dopochwowe

Opakowanie zawiera

7 sztuk globulek

Skład

1 globulka zawiera: 10mg hialuronianu sodu, glikogen, kwas mlekowy oraz substancje pomocnicze: mleczan sodu i glicerydy półsyntetyczne.

Działanie

Po umieszczeniu w pochwie globulki Hydrovag, wytwarzana jest warstwa powlekająca błony śluzowe i tworzone jest środowisko sprzyjające przywracaniu właściwego stanu nabłonka pochwy. Kwas hialuronowy nawilża i zabezpiecza śluzówkę ścian pochwy przed uszkodzeniami oraz stymuluje procesy regeneracyjne, kwas mlekowy pomaga utrzymać pH pochwy na prawidłowym poziomie, a glikogen pełni funkcję barierową.

Wskazania

wyrób medyczny Hydrovag globulki jest polecany w celu łagodzenia uczucia suchości i dyskomfortu pochwy (spowodowanego m.in. niedoborem estrogenów, nasilonym stresem i zanikiem błony śluzowej pochwy); w celu ułatwienia regeneracji nabłonka pochwy: w okresie okołomenopauzalnym, po radio i chemioterapii, po zabiegach ginekologicznych (nacięcie krocza, wziernikowanie, elektrokoagulacja, itp.), po porodzie; wspomagająco w celu utrzymania prawidłowej flory i pH narządów płciowych (np. w trakcie i po przebytej antybiotykoterapii).

Dawkowanie

Kuracja podstawowa - 1 globulka dopochwowa na noc przez 7 kolejnych dni lub według wskazań lekarza. Kuracja podtrzymująca - 1 globulka dopochwowa na noc co 2-3 dni do momentu osiągnięcia trwałej poprawy lub zgodnie ze wskazówkami lekarza.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać tabletki dopochwowe

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl