Hydronea Baby proszek do przygotowania roztworu saszetki 10 szt.

Kod produktu: 20915
Ocena: 0

Preparat uzupełnia płyny i minerały utracone podczas biegunek, wymiotów

Producent: AFLOFARM
Cena: 10,94 zł 10.94
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Proszek o smaku cytrynowym

Opakowanie:

10 saszetek

Skład:

Glukoza bezwodna, cytrynian sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, naturalny aromat cytrynowy

Działanie:

Uzupełnienie niedoborów wodno-elektrolitowych może być konieczne w stanach odwodnienia organizmu w przebiegu biegunki i wymiotów lub w przypadku dużego wysiłku fizycznego. Wypicie roztworu przygotowanego po rozpuszczeniu zawartości saszetek w odpowiedniej ilości wody zapewnia właściwy poziom glukozy i minerałów. Glukoza (cukier gronowy) i minerały umożliwiają jelitom pobieranie płynów znajdujących się w treści pokarmowej. Dzięki temu jelita utrzymują właściwą równowagę wodno-elektrolitową organizmu. W dalszym ciągu należy spożywac dużą ilość płynów.

Wskazania:

Dla dorosłych oraz dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, dla uzupełnienia płynów i składników mineralnych utraconych w przypadku biegunek, wymiotów i odwodnienia organizmu.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest występowanie krwi w stolcu, słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit. Produktu nie należy stosować pozajelitowo.

Ostrzeżenia:

Produkt zawiera sód. Osoby z wysokim ciśnieniem krwi i/lub cierpiące na schorzenia sercowo-naczyniowe powinny zachować ostrożność. W przypadku odwodnienia w wyniku utrzymującego się przez dłuższy czas lub regularnie powtarzającego się częstego oddawania wodnistych stolców lub częstego oddawania wodnistych stolców przebiegającego z gorączką należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Osoby chore na cukrzycę powinny zachować ostrożność.

Dawkowanie:

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody. Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl