Hydronea Citron Baby proszek o smaku cytrynowym w saszetkach 10 szt.

Kod produktu: 23928
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat uzupełnia płyny i minerały utracone podczas biegunek, wymiotów

Producent: AFLOFARM
Cena: 11,20 zł 11.20
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Proszek o smaku cytrynowym

Opakowanie:

10 saszetek

Skład:

Glukoza bezwodna, cytrynian sodu, chlorek potasu, naturalny aromat cytrynowy

Działanie:

Uzupełnienie niedoborów wodno-elektrolitowych może być konieczne w stanach odwodnienia organizmu w przebiegu biegunki i wymiotów lub w przypadku dużego wysiłku fizycznego. Wypicie roztworu przygotowanego po rozpuszczeniu zawartości saszetek w odpowiedniej ilości wody zapewnia właściwy poziom glukozy i minerałów. Glukoza i minerały umożliwiają jelitom pobieranie płynów znajdujących się w treści pokarmowej. Dzięki temu jelita utrzymują właściwą równowagę wodno-elektrolitową organizmu. W dalszym ciągu należy spożywać dużą ilość płynów. Bakterie probiotyczne dwóch szczepów, korzystnie wpływają na odwodnienie prawidłowej i fizjologicznej mikroflory bakteryjnej w jelitach oraz zmniejszają ryzyko powstawania oraz rozwoju biegunek.

Wskazania:

Do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu podczas biegunki i wymiotów. Dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest występowanie krwi w stolcu, słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit. Produkt zawiera źródło fenyloalaniny i nie jest wskazane jego stosowanie przez osoby cierpiące na fenyloketonurię. Produkt nie należy stosować pozajelitowo.

Dawkowanie:

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody. Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl