Hydrosept D Preparat do dezynfekcji powierzchni i narzędzi 210 ml

Kod produktu: 41963
Ocena: 0

Preparat bakteriobójczy i grzybobójczy do dezynfekcji powierzchni i narzędzi.

Cena: 12,60 zł 12.60
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Butelka ze spryskiwaczem 210ml

Działanie

Hydrosept D to płynny preparat biobójczy przeznaczony do kontaktowej dezynfekcji powierzchni zewnętrznych, maszyn oraz urządzeń. Dzięki zawartości trzech substancji aktywnych preparat posiada bardzo szerokie spektrum działania biobójczego na drobnoustroje – niszczy bakterie, wirusy, grzyby oraz przetrwalniki. Podwójna moc etanolu i izopropanolu w połączeniu z właściwościami nadtlenku wodoru pozwala na skuteczne zniszczenie struktur komórkowych mikroorganizmów. Dezynfekowane tym środkiem powierzchnie nie wymagają spłukiwania po zakończeniu czynności, a sam Hydrosept D nie niszczy ich, nawet podczas długotrwałego kontaktu.

Wskazania

Dezynfekcja powierzchni i narzędzi.

Sposób użycia

Preparat nanieść na powierzchnię bądź uprzednio umyte i wysuszone narzędzia. Nie spłukiwać, pozostawić do wyschnięcia. Można przeprowadzać również dezynfekcję poprzez zanurzenie w preparacie. W takim przypadku minimalny czas kontaktu to 5 minut.

Preparat gotowy do użycia. Nie rozcieńczać!

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl