Hydrosorb Gel Hydrożel 15g

Kod produktu: 20589
Ocena: 0

Zmiękczanie tkanki martwi­czej oraz uwodnienie głębokich ran chronicznych

Producent: HARTMANN
Cena: 21,68 zł 21.68
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Jałowy dozownik formie strzyki

Skład

Przezroczysty, lepki, sterylny, zawiera wodę i elektrolity o składzie analogicznym jak płyn Ringera, glicerynę, hydroksyetylocelulozę, celulozę i karbomer. Nie zawiera glikolu polietylenowego. Hydrosorb utrzymuje ranę wilgotną dzięki czemu przyspiesza jej gojenie.

Działanie

Amorficzny, przezroczysty hydrożel, który natychmiast po wprowadzeniu do rany, tworzyw niej wilgotne środowisko. Rozmiękcza suchą tkankę martwiczą ułatwia jej usunięcie. Minimalizuje ból podczas zmiany opatrunku. Dozownik w formie strzykawki z podwójną podziałką, umożliwiającą bardzo dokładny odczyt zarówno ilości oddanej do rany, jak i pozostałej w strzykawce, zapewnia precyzyjne dozowanie żelu oraz ułatwia prowa­dzenie dokumentacji rany. Dzięki możliwości całkowitego wyciśnięcia zawartości strzykawki, wykorzystanie żelu jest bardzo ekonomiczne. 15 g w jałowych dozownikach w formie strzykawek.

Wskazania

Do wilgotnej terapii ran chronicznych, głównie głębokich, lecz także powierz­chniowych, o małym wysięku lub prawie suchych, we wszystkich fazach gojenia. Polecany do zmiękczania tkanki martwi­czej oraz do uwodnienia głębokich ran chronicznych w fazie ziarninowania. Do stosowania również w przypadkach oparzeń do stopnia 2b. Może być łączony ze wszystkimi rodzajami opatrunków.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać żel

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl