Hylo-Care krople nawilżające do oczu 10ml

Kod produktu: 10817
Ocena: 5

Krople do nawilżania oczu

Producent: URSAPHARM
Cena: 41,99 zł 41.99
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Producent

URSAPHARM Poland

Postać:

Krople

Opakowanie:

Buteleczka 10 ml

Działanie:

HYLO-CARE jest sterylnym roztworem kropli ocznych bez środków konserwujących zawierającym 1 mg/ml hialuronianu sodu, dekspantenol, bufor cytrynianowy i wodę. HYLO-CARE® zawiera sól sodową kwasu hialuronowego, naturalną substancję występującą zarówno w oku jak i całym organizmie człowieka. Hialuronian sodu posiada szczególne fizykalne właściwości tworzenia równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się na powierzchni oka filmu łzowego, który nie ulega szybkiemu zmyciu i nie upośledza widzenia. HYLO-CARE zapewnia nie tylko wystarczające nawilżanie oka, ale powoduje również prawidłową regenerację rogówki i spojówki.

Wskazania:

Do nawilżania i wspomagania leczenia uszkodzeń powierzchni oka, powstałych w wyniku suchego oka lub będących następstwem zabiegów operacyjnych.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.

Sposób użycia:

HYLO-CARE należy stosować indywidualnie według potrzeby i wskazówek okulisty lub farmaceuty. Zwykle podaje się 3x dziennie 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka. W razie silniejszych dolegliwości HYLOCARE może być stosowany częściej. W przypadku konieczności częstszego stosowania, częściej jak 10 razy dziennie, należy poddać się badaniu okulistycznemu.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl