IANA Calm Krople do oczu 10ml

Kod produktu: 41239
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Krople do oczu łagodzące podrażnienia i swędzenie wywołane alergią, kurzem, zanieczyszczeniami, klimatyzacją, spalinami i ostrym światłem. Krople są bezpieczne i mogą być używane za wszystkimi typami soczewek.

Producent: STARPHARMA
Cena: 9,06 zł 9.06
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Buteleczka 10ml

Skład

Buforowany roztwór z wyciągiem z nagietka i oczaru, EDTA 0,12%, PHMB 0,0001%

Działanie

Krople do oczu zawierające naturalne ekstrakty roślinne, które łagodzą podrażnienia i redukują uczucie swędzenia. Przynoszą długotrwałą ulgę w przypadku podrażnień wywołanych alergią, kurzem, zanieczyszczeniami, klimatyzacją, spalinami czy ostrym światłem.

Opakowanie produktu jest wygodne i higieniczne w użyciu. Krople zapewniają komfort i wygodę, szczególnie podczas stosowania w trakcie podróży.

Sposób użycia

  • Umyć dokładnie ręce
  • Otworzyć opakowanie obracając nakrętkę w lewą stronę.
  • Wkroplić 1 lub 2 krople do każdego oka.
  • Preparat stosować tak długo jak to konieczne.

Krople mogą być stosowane podczas noszenia soczewek kontaktowych wszystkich typów.

Ostrzeżenia i uwagi

Nie dotykać powierzchni oka końcówką zakraplacza, aby nie zadrapać oka i nie zanieczyścić roztworu. W przypadku wystąpienia podrażnienia oczu należy skontaktować się z lekarzem. Nie używać w przypadku alergii na jakikolwiek ze składników. Nie stosować jednocześnie z innymi produktami do oczu lub w trakcie innego leczenia.

Produkt należy zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia. Nie stosować po upływie daty ważności oznaczonej na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze poniżej 30ºC. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl