IANA Premium Płyn do miękkich soczewek kontaktowych 360ml

Kod produktu: 41597
Ocena: 0

Unikalny preparat z hialuronianem sodu do miękkich soczewek kontaktowych. Dezynfekuje, czyści, nawilża i poleruje soczewkę oraz usuwa osady białka.

Producent: STARPHARMA
Cena: 23,88 zł 23.88
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Butelka 360ml, pojemnik na soczewki

Skład

Chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, cytrynian sodu, poloksamer 407, kwas hialuronowy, wersenian disodu 0,02%, biguanid poliheksametylenowy 0,001%, woda oczyszczona.

Działanie

Płyn IANA Premium zawiera unikalną formułę poloksameru i hialuronianu sodu, który pozwala łatwo utrzymać soczewki w czystości. Regularne stosowanie sprzyja usuwaniu osadów białkowych odkładających się na powierzchni soczewki.

Wskazania

Czyszczenie i dezynfekcja soczewek kontaktowych miękkich, włącznie z wykonanymi z hydrożelu silikonowego.

Sposób użycia

  • Przed przystąpieniem do zdejmowania soczewek należy dokładnie umyć ręce.
  • Zdjąć jedną z soczewek i płukać ją przez kilka sekund.
  • Dodać dwie lub trzy krople roztworu na soczewkę i pocierać ją delikatnie przez 20 sekund.
  • Dodać wystarczającą ilość roztworu do pojemnika na soczewkę tak, aby po umieszczeniu w pojemniku soczewka była całkowicie zanurzona w płynie, następnie wprowadzić do pojemnika właśnie oczyszczoną soczewkę.
  • Zdjąć drugie szkło kontaktowe i powtórzyć czynności wykonane z pierwszą soczewką.
  • Aby soczewki zostały należycie zdezynfekowane, pozostawić je w zamkniętych pojemnikach przez całą noc lub przynajmniej przez całą noc lub przynajmniej przez sześć godzin.
  • Przed ponownym założeniem soczewek należy płukać je przez kilka sekund produktem.

Przed pierwszym użyciem należy upewnić się, czy plomba jest nienaruszona. po otwarciu opakowania preparat należy wykorzystać przed upływem 90 dni.

Ostrzeżenia

Jedna dawka preparatu nie nadaje się do wielokrotnego stosowania; raz wykorzystaną dawkę należy wylać z pojemnika na soczewki. Nie używaną butelkę należy szczelnie zamknąć, zwracając uwagę, by niczego nie dotykać końcówką kroplomierza.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl