IbuTeva Max 400mg tabletki 24 szt.

Kod produktu: 27586
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Lek zwalcza gorączkę oraz stany zapalne

Producent: TEVA
Cena: 6,74 zł 6.74
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki powlekane

Dawka

400 mg

Opakowanie

1 op. 24 tableteki

Skład

1 tabletka zawiera Ibuprofen 400 mg oraz składniki uzupełniające.

Działanie

Preparat łagodzi bóle od łagodnego do średnio nasilonego takiego jak: ból głowy (w tym migrenowy ból głowy), ból zębów, bolesne miesiączkowanie i gorączka.

Wskazania

Lek zwalcza bóle głowy, zębów, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie. Wskazany również w gorączce w przebiegu grypy lub przeziębienia. l

Przeciwwskazania

Nie należy stosować jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, niewydolność serca, niewydolność wątroby lub nerek, ciąża, odwodnienie, zaburzenia w tworzeniu się czerwonych krwinek, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, toczeń rumieniowaty układowy, porfiria, laktacja u pacjentów:

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1/2-1 tabletki podawane w pojedynczej dawce lub od 3 do 4 razy na dobę w odstępach co 4-6 godzin. Maksymalna dawka nie powinna przekroczyć 3 tabletek na dobę. Lek należy połykać, popijając szklanką wody podczas lub po posiłku.

Działania niepożądane

Niezbyt często: niestrawność, ból brzucha, nudności, ból głowy, pokrzywka, świąd. Rzadko: biegunka, wzdęcie, zaparcie, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość, uczucie zmęczenia, obrzęki.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl