Ibuaroma x 5 plastrów

Kod produktu: 40474
Ocena: 0

Plastry z balsamem na bazie olejków eterycznych ułatwiające swobodne oddychanie i redukujące dyskomfort związany z niedrożnością nosa. Odpowiednie dal dzieci powyżej 18. roku życia.

Cena: 13,02 zł 13.02
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Plastry

Opakowanie

5 szt. plastrów

Skład

Olejek eukaliptusowy, olejek miętowy z obniżoną zawartością mentolu, olejek lawendowy.

Działanie

Plastry zawierają balsam z substancjami eterycznymi, które uwalniają się ułatwiając oddychanie, szczególnie w nocy. Plastry redukujące także dyskomfort związany z niedrożnością nosa, wykazują działanie obkurczające na naczynia krwionośne w jamie nosowej oraz hamują powstawanie kataru. Dzięki temu plastry Ibuaroma niwelują uczucie zatkanego nosa.

Wskazania

Dla dzieci od 18. miesiąca życia i dorosłych, ułatwianie oddychania, redukcja dyskomfortu związanego z niedrożnością nosa.

Sposób użycia

Plaster wyjąć z opakowania, usunąć warstwę ochronną i przykleić bezpośrednio na ubranie na wysokości klatki piersiowej. Działanie substancji eterycznych w balsamie obecnym w plastrach utrzymuje się przez 6-8 godzin. Z tego względu zaleca się stosowanie plastrów przed snem, co pozwoli na ich działanie przez całą noc.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na substancje zawarte w balsamie oraz u chorych na astmę. Nie stosować u dzieci poniżej 18 miesięcy. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Stosować jednorazowo jeden plaster, po zużyciu wyrzucić. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i ranami.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl