[x]
[x]

Inhalator BABY dla dzieci AP 2116 1 szt. SANITY

Kod produktu: 38233
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Inhalator dla dzieci o kształcie zajączka. To profesjonalny wyrób medyczny przeznaczony do terapii inhalacyjnych dla maluchów już od 1. miesiąca życia.

 

Producent: ALBERT POLSKA
Cena: 185,77 zł 185.77
quantity szt.

Opis

Postać

Inhalator

Opakowanie

Nebulizator poj. 5 ml, smoczek do inhalacji, wygodny uchwyt do przenoszenia, torba do przechowywania w kształcie króliczka, maska dla dziecka i osoby dorosłej, długa rurka powietrzna (2m), 5 filtrów, inhalator kompresorowy z systemem wentylacji

Działanie

Inhalator o przyjaznym kształcie zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Przeznaczony jest do inhalacji podczas leczenia przeziębienia, alergii, astmy i innych chorób układu oddechowego. Może być stosowany również przy zdrowych płucach do codziennej profilaktyki, jak również w celu nawilżenia i łagodzenia podrażnionego gardła.

Inhalator działa na zasadzie kompresora - tworzy strumień powietrza, który przemieszcza się przez rurkę do nebulizatora, gdzie zmienia się w rozpylony aerozol. Ta forma wyróżnia się cząsteczkami o mikroskopijnej wielkość cząsteczek substancji czynnej, ułatwiając jej transport bezpośrednio do płuc.

Wskazania

Dzieci od 1. miesiąca życia, osoby dorosłe. Infekcja górnych dróg oddechowych, przeziębienie, bronchit, zapalenie oskrzeli i oskrzelików, alergie, astma oskrzelowa, mukowiscydoza, rozedma płuc, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), nadciśnienie tętnicze płuc, nieżyt oskrzeli, zapalenie płuc i nawracające zapalenia płuc, zapalenie tchawicy, zapalenie krtani, ostre i przewlekłe zapalenie nosa, gardła i zatok przynosowych, powiększone migdałki.

Stosowany również dla codziennej profilaktyki przy zdrowych płucach, nawilżenie i łagodzenie podrażnionego gardła i śluzówki.

Sposób użycia

Należy zapoznać się z instrukcją obsługi urządzenia dołączoną do opakowania.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl