Inhalator L'espace dla dorosłych

Kod produktu: 16111
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Komora inhalacyjna do leków w MDI z ustnikiem dla dzieci powyżej 6 lat i dorosłych

Producent: -
Cena: 50,82 zł 50.82
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać:

Inhalator z ustnikiem

Opakowanie:

1 sztuka

Działanie:

L’ESPACE to komora inhalacyjna niezbędna dla optymalnego leczenia przy użyciu MDI. Zabezpiecza przed uderzeniem lekarstwa w gardło i krtań oraz zwiększa ilość leku dostarczaną do dróg oddechowych.

  • Idealna objętość 220 ml gwarantuje najlepsze rozpylenie leku. L’ESPACE redukuje re-agregację cząstek rozpylonego lekarstwa, co zdarza się w komorach mniejszej objętości. Rozwiązuje problem nadmiernego rozrzedzenia lekarstwa w komorach zbyt dużych.
  • Innowacyjny stożkowaty kształt poprawia dystrybucję arezolu wewnątrz komory co zwiększa depozycję w dolnych drogach oddechowych.
  • Unikalne zawory wlotowe z tyłu komory zapobiegają powstawaniu turbulencji podczas uwalniania leku z MDI, co ma bezpośredni korzystny wpływ na zwiększenie efektywności inhalacji. Jednocześnie gwarantuje szerokie otwarcie zaworów wdechowych bez względu na siłę wdechu.
  • Duże stożkowate zawory wdechowe wykonane z miękkiego silikonu ukierunkowują aerozol w stronę ustnika i zwiększają ilość pobieranego przy wdechu aerozolu. Zawór wydechowy pozwala na łatwe wykonanie wydechu oraz zapobiega odszczelnianiu się maski w czasie wydechu.
  • Materiały najwyższej jakości z jakich wykonana jest komora L’ESPACE decydują o odporności, trwałości i możliwości sterylizowania. Komora i ustnik są wykonane z polikarbonu, zawory, zakończenie komory oraz maski - z silikonu. Mogą być dezynfekowane w płynach oraz sterylizowane w autoklawach w term. 121°C.

Wskazania:

Dla dzieci powyżej 6 lat i dorosłych.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl