Intusik spray 25 ml

Kod produktu: 42665
Ocena: 0

Spray dla dzieci od 3. roku życia i dorosłych do stosowania na suchy kaszel i podrażnione gardło.

Producent: NOVASCON
Cena: 14,22 zł 14.22
quantity szt.

Opis

Postać

Spray

Opakowanie

Pojemnik z dozownikiem 25ml

Skład

Gliceryna, woda, oliwa z oliwek (farmaceutyczna), krzemu dwutlenek koloidalny, aromat owocowy, benzoesan sodu, sukraloza, kwas cytrynowy, guma ksantan, witamina E.

Produkt nie zawiera cukrów (może być stosowany przed diabetyków), barwników oraz parabenów. Produkt zawiera substancję słodzącą sukralozę.

Działanie

Preparat Intusik zawiera glicerol, nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, gardła i krtani, pokrywając je warstwą ochronną. Produkt łagodzi podrażnienia związane z suchym kaszlem. Jego właściwości powlekające sprawiają, że na błonach śluzowych tworzy się niewidoczny film chroniący przed uszkodzeniami i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Intusik spray zawiera także oliwę z oliwek o jakości farmaceutycznej, która regeneruje błonę śluzową jamy ustnej, gardła i krtani. Długi aplikator pozwala na precyzyjne dozowanie produktu.

Wskazania

Suchy kaszel, podrażnione gardło.

Sposób użycia

Przed każdym użyciem wstrząsnąć kilkakrotnie buteleczkę w celu uzyskania jednolitej zawiesiny. Przed pierwszym użyciem kilkakrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Aplikator umieścić w ustach i rozpylić płyn w kierunku gardła.

  • Dzieci powyżej 3. roku życia - 3 razy dziennie po 3 dawki.
  • Dorośli - stosować w miarę potrzeb, jednak maksymalna ilość preparatu w ciągu dnia nie powinna przekraczać 20 dawek.

Bezpośrednio po aplikacji nie należy pić ani spożywać posiłków. W przypadku utrzymywania się objawów przez ponad 3 dni należy skonsultować się z lekarze.

Przeciwwskazania

Kobiety w ciąży przed zastosowaniem wyrobu powinny zasięgnąć porady lekarza. U dzieci stosować pod nadzorem osoby dorosłej. Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować wyrobu u dzieci poniżej 3. roku życia.

Ostrzeżenia

w razie przypadkowego kontaktu z oczami, nosem bądź uchem należy przemyć takie miejsce roztworem soli fizjologicznej w celu usunięcia płynu. Zastosowanie zbyt dużych dawek może mieć efekt przeczyszczający.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl