Inventum 25mg x tabletki do rozgyzania i żucia x 8 szt.

Inventum 25mg x tabletki do rozgyzania i żucia x 8 szt.

Kod produktu: 43071
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Stworzone z myślą o potrzebach mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji tabletki do rozgryzania Inventum stanowią lek, który nasza apteka oferuje w wyjątkowo korzystnej cenie. Substancją czynną preparatu jest syldenafil, który wspomaga rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, przyczyniając się do zwiększenia napływu krwi do członka. Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn po 18 roku życia.

Producent: AFLOFARM
Cena: 33,31 zł 33.31
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

1 op. 8 tabletki

Skład

Substancją czynną leku jest syldenafil. Każda tabletka zawiera 25 mg syldenafilu. Pozostałe składniki to: polakrylin potasu, woda oczyszczona, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, aspartam, kroskarmeloza sodowa, aromat mięty pieprzowej, akioza jednowodna. powidon K-30.

Działanie

Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Inventum pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Wskazania

Dedykowany dorosłym mężczyznom w leczeniu zaburzeń erekcji, definiowanych jako niemożność uzyskania lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego

Sposób użycia

Zalecana dawka: 1 tabletka (25 mg) na dobę - przyjmowana w zależności od potrzeb - około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Po konsultacji z lekarzem i w zależności od reakcji na lek, dawka może zostać zwiększona. Tabletkę należy rozgryźć i żuć do rozpuszczenia, nie wymaga popijania. Leku lnventum nie należy przyjmować cześciej niż raz na dobe.

Lek lnventum umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Czas, po którym występuje działanie leku lnventum jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku.

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować, jeśli nie stwierdzono zaburzeń erekcji.

Nie należy stosować leku: jeśli pacjent ma uczulenie na syldenafil lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; jeśli pacjent ma ciężkie choroby serca takie jak: niestabilna choroba wieńcowa (objawiająca się bólem w klatce piersiowej po wejściu na drugie piętro w ciągu 10 sekund lub dynamicznym spacerowaniu przez 20 minut); choroba niedokrwienna (objawiająca się bólem w klatce piersiowej podczas stosunku płciowego); zastoinowa niewydolność serca II, III, IV w klasie NYHA (objawiająca się brakiem tchu po wejściu na drugie piętro w ciągu 10 sekund lub dynamicznym spacerowaniu przez 20 minut); jeśli pacjent ma inne choroby serca takie jak: umiarkowana lub ciężka wada zastawkowa serca, kardiomiopatia przerostowa lub inna; jeśli pacjent ma ciężką niewydolność wątroby; jeśli pacjent miał w ciągu ostatnich 6 miesięcy zawał serca, udar, zagrażające życiu zaburzenia rytmu serca; jeśli pacjent ma niskie ciśnienie tętnicze w spoczynku poniżej 90/50 mmHg; ieśii pacjent ma nadciśnienie tętnicze w spoczynku powyżej 170/100 mmHg;

Inventum zawiera laktozę Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl