Isla Junior pastylki do ssania x 20 szt. TRUSKAWKA

Kod produktu: 36379
Ocena: 0

Preparat na chrypkę i drapanie w gardle dla dzieci od 4 roku życia

Producent: ENGELHARD
Cena: 16,12 zł 16.12
quantity szt.

Opis

Postać

Pastylki do ssania o smaku truskawkowym

Opakowanie

1 op. 20 pastylek do ssania

Skład

1 pastylka zawiera 80 mg wyciągu wodnego z porostu islandzkiego (0,4- 0,8:1). Substancje dodatkowe: guma arabska, sorbitol, maltitol, glikozydy stewiolowe, kwas askorbinowy (witamina C), pantotenian wapnia, glukonian cynku, naturalny aromat smakowy, roślinny ekstrakt koloryzujący (ekstrakt z marchwi/czarnej porzeczki), trójglicerydy średniołańcuchowe, woda oczyszczona. 1 pastylka zawiera zamienniki cukru (substancje słodzące): sorbitol (0,312 mg) i maltitol (0,685 g) = 0,083 jednostki chlebowe.

Działanie

Pastylki ziołowe na bazie porostu islandzkiego chronią suchą i podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i krtani, przynoszą ulgę w najczęściej spotkanych dolegliwościach związanych z przeziębieniem i podrażnieniami gardła.Ekstrakt uwalnia się podczas ssania i tworzy powłokę ochronną, która działa jak balsam na błonę śluzową jamy ustnej, gardła i krtani, chroniąc ją przed podrażnieniami i wpływem szkodliwych czynników. Dodatkowo pobudza wydzielanie śliny. Podrażniona błona śluzowa może się zregenerować. Dzięki temu ustępują najczęściej spotykane dolegliwości związane z przeziębieniem i podrażnieniem gardła, takie jak drapanie w gardle, chrypka i suchość błony śluzowej gardła i krtani. Zmniejszają się trudności w przełykaniu i ból gardła.

Wskazania

Pastylki do ssania o smaku truskawkowym mogą być stosowane przez dzieci powyżej 4. roku życia. W celu złagodzenia najczęściej spotykanych dolegliwości związanych z przeziębieniem i podrażnieniami gardła, takich jak drapanie w gardle i chrypka. W celu ochrony suchej i podrażnionej błony śluzowej gardła i krtani, dzięki czemu preparat zmniejsza trudności w przełykaniu i koi ból gardła. W przypadkach utrudnionego oddychania przez nos.

Sposób użycia

Dzieci powyżej 4. roku życia: w zależności od potrzeb, powoli ssać do 6 pastylek w ciągu dnia. Należy upewnić się, że dzieci umieją już bezpiecznie ssać pastylki. Mogą być stosowane długoterminowo.Jeżeli po 10-dniowym stosowaniu nie nastąpiła poprawa, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przeciwwskazania

Pastylki isla® junior nie mogą być stosowane w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ich składnik. Osoby dorosłe i dzieci, u których wcześniej stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów, powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu.

Uwaga

Informacja dla osób chorych na cukrzycę: 1 pastylka zawiera zamienniki cukru (substancje słodzące) w ilości 0,997 g = 0,083 jednostki chlebowe. Ponieważ preparat isla® junior zawiera składniki ziołowe, niekiedy mogą zmienić kolor, smak i konsystencję. Zmiany te nie mają wpływu na jakość wyrobu.

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać pastylki do ssania

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl