Ispagul S + Probiotyk proszek 200 g

Kod produktu: 43244
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Suplement diety z  nasionami lnu zwyczajnego, łupiną nasienną babki jajowatej i żywymi kulturami bakterii probiotycznych. Wspomaga prawidłową pracę jelit.

Producent: FARMAPOL
Cena: 24,90 zł 24.90
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Proszek

Opakowanie

200g

Skład

Mielone nasiona lnu zwyczajnego, łupina nasienna babki jajowatej, LactoSpore® Lactobacillus coagulans MTCC 5856

Działanie

LactoSpore to żywe kultury pożytecznych bakterii probiotycznych Lactobacillus coagulans MTCC 5856, które posiadają zdolność tworzenia naturalnych form przetrwalnikowych. W ten sposób szczepy probiotyczne w produkcie zachowują pełną żywotność bez potrzeby dodatkowej stabilizacji. LactoSpore® po dotarciu do jelit, przyczynia się do odbudowy naturalnej mikroflory bakteryjnej. Badania kliniczne przeprowadzone na szczepie Lactobacillus coagulans MTCC 5856 wskazują pozytywny wpływ na regulację pracy jelit oraz obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.

Łupina nasienna babki jajowatej i mielone nasiona lnu zwyczajnego wspierają prawidłową pracę jelit. W łagodny sposób oddziałują na śluzówkę jelit, wspomagając ich właściwą perystaltykę. Dzięki właściwościom wiązania wody przyczyniają się do zmiękczenia stolca oraz zwiększenia jego objętości. Korzystnie wpływają na szybsze przesuwanie się treści pokarmowej w jelitach, ułatwiając wypróżnianie. Łupiny nasienne babki jajowatej pomagają ponadto utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Wskazania

Przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Sposób użycia

Spożywać 1-3 miarek proszku na dobę, najlepiej rano i wieczorem.

Odmierzyć porcję proszku 3g do kreski na załączonej miarce, dobrze wymieszać z ¾ szklanki wody lub soku i wypić. Proszek można dodać również do jogurtu, płatków śniadaniowych lub innej żywności i obficie popić. Spożywać 1-3 porcji proszku na dobę, najlepiej rano i wieczorem.

 

 

 Ilość w zalecanej porcji dziennej (9 g)

1 porcja

2 porcje

3 porcje

 Mielone nasiona lnu zwyczajnego

2,1 g

4,2 g

6,3 g

 Łupina nasienna babki jajowatej

0,9 g

1,8 g

2,7 g

 LactoSpore Lactobacillus

 coagulans MTCC 5856

120 x 106 CFU

240 x 106 CFU

360 x 106 CFU

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie zaleca się spożywania suplementu diety Ispagul S + Probiotyk w przypadku chorób przewodu pokarmowego, niedrożności jelit, ciężkiej cukrzycy oraz podczas silnych biegunek, którym towarzyszy gorączka.

Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed spożyciem suplementu diety Ispagul S + Probiotyk.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl