KICK the TICK EXPERT Zestaw do usuwania kleszczy 9ml

Kod produktu: 37044
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Zestaw wyrobów medyczny do bezpiecznego usuwania kleszczy u ludzi i zwierząt. Zawiera preparat, który zamraża kleszcze, redukując ryzyko kontaktu z materiałami zakaźnymi i tym samym zakażenia się chorobami przez nie przenoszonymi.

Producent: ICBPHARMA
Cena: 28,97 zł 28.97
quantity szt.

Opis

Opakowanie

Preparat do zamrażania kleszczy 9ml (ok. 60 dawek) + przyrząd do usuwania kleszczy, ulotka

Skład

Preparat zamrażający: izoheksadekan, mirystynian izopropylu, 1,1,1,2-tetrafluoroetan

Działanie

Preparat zamraża kleszcza, hamując wydzielanie przez niego zakaźnej śliny. Na pasożycie wytwarza się trwała powłoka, która zapobiega jego rozerwaniu i zmniejsza ryzyko kontaktu z zakaźnym materiałem. Dodatkowo, zamrożenie miejsca ukłucia łagodzi ból, odczyn zapalny, przynosi ulgę od świądu i ułatwia usunięcie przyczepionego kleszcza.

Sposób użycia

Należy zapoznać się z instrukcjami na ulotce w celu zapoznania się z dokładną obsługą urządzenia.

Wskazania

Atak kleszcza, przyrząd stosować w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia chorobami przenoszonymi przez kleszcze (np. kleszczowe zapalenia mózgu, borelioza, babeszjoza, anaplazmoza)

Ostrzeżenia

Należy przestrzegać zaleceń instrukcji, przyrząd do użytku zewnętrznego, nie stosować u dzieci poniżej 3 lat, stosować pod nadzorem osoby dorosłej. nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Nie stosować na skórę zmienioną chorobowo, unikać kontaktu preparatu z uszami, błonami śluzowymi ust, nosa, okolicami oczu, miejscami intymnymi. Nie wdychać.

Zastosowanie zbyt dużej dawki może spowodować zaczerwienienie skóry, w tym przypadku należy zaprzestać stosowania wyrobu i przemyć skórę dużą ilością ciepłej (nie gorącej) wody.

W razie utrzymujących się na skórze zmian (zbielenie, zaczerwienienie, obrzęk, ból) należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl