Katelin MAG B6 kapsułki o przedłużonym uwalnianiu x 100 szt.

Kod produktu: 44901
Ocena: 0

Twarde kapsułki żelatynowe o przedłużonym uwalnianiu. Uzupełniają dietę w potas, magnez i witaminę B6, w celu zachowania prawidłowego ciśnienia krwi, poprawnego funkcjonowania mięśni oraz układu nerwowego.

Producent: LEKAM
Cena: 24,95 zł 24.95
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki o przedłużonym uwalnianiu

Opakowanie

100 kapsułek

Skład

Chlorek potasu, sole magnezowe kwasu cytrynowego; składnik otoczki kapsułki: żelatyna; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; skrobia kukurydziana; substancja glazurująca: etyloceluloza; substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwniki: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina.

 Składnik

Zawartość
w 2 kapsułkach

%RWS*

Zawartość
w 3 kapsułkach

%RWS*

 Potas

320 mg

16%

480 mg

24%

 Magnez

60 mg

16%

90 mg

24%

 Witamina B6

2 mg

142,86%

3 mg

214,28%

Działanie

Zawarty w składzie potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, wspomaga utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Wskazania

Uzupełnienie diety w potas, magnez i witaminę B6. Zalecany osobom chcącym zadbać o prawidłowe ciśnienie krwi, poprawne funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego.

Sposób użycia

2-3 kapsułki dziennie. Należy popić dużą ilością wody.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Stosować wyłącznie u osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ważne jest zachowanie zdrowego stylu życia i zróżnicowanej diety. Należy brać pod uwagę ilość potasu i magnezu przyjmowaną z innych źródeł.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl