Kebene Plus x 20 tabl.

Kod produktu: 39850
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Wyrób medyczny przeznaczony do łagodzenia objawów gromadzenia się gazów w jelitach i związanych z tym bólem, kolką, wzdęciami i odbijaniem.

Producent: RANBAXY
Cena: 9,14 zł 9.14
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

20 tabletek

Skład

Jedna tabletka zawiera:

50mg symetykonu, 300mg węgla aktywnego

Substancje pomocnicze (maltodekstryna, sacharoza, celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, poliwinylopirolidon, krzemionka koloidalna, kroskarmeloza sodowa, poliwinylopolipirolidon, bohenian glicerolu, dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu)

Działanie

Kebene Plus zawiera symetykon wykazujący działanie przeciwspieniające, oraz węgiel aktywny, który absorbuje gaz. Dzięki nim, wyrób medyczny łagodzi nieprzyjemne objawy związane z połykaniem powietrza i wzdęciami jelit. Kebene Plus polecany jest w objawach związanych z gromadzeniem się gazów. Zmniejsza związany z tym zjawiskiem ból i kolkę oraz zapobiega odbijaniu i uczuciu pełności.

Wskazania

Wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie

Sposób użycia

Stosować 4 tabletki na dobę, najlepiej 2 tabletki po głównym posiłku. Połknąć i popić szklanką wody.

Ostrzeżenia

Nie stosować u dzieci poniżej 14 roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie przyjmować tabletek w pozycji leżącej. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować w przypadku rozpoznanego uszkodzenia jelit lub żołądka.

Symetykon może hamować działanie niektórych leków stosowanych w diagnostyce (np. gumy żywicy gwajakowej). Wyrób przeznaczony jest do stosowania przez najwyżej 30 dni. W przypadku braku poprawy należy skonsultować się z lekarzem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl