Keto-Diastix test paskowy 50szt

Kod produktu: 4639
Ocena: 0

Testy paskowe do badania ciał ketonowych w moczu

Cena: 17,56 zł 17.56
quantity szt.

Opis

Producent

BAYER

Postać

Paski do badania moczu

Opakowanie

1op 50 pasków

Działanie

Produkt przeznaczony do samokontroli.Testy paskowe KETO-DIASTIX® przeznaczone są do monitorowania obecności i stężenia glukozy oraz ciał ketonowych (kwasu acetooctowego) w moczu, do samodzielnego stosowania przez osoby chore na cukrzycę.KETO-DIASTIX® są specyficzne w stosunku do glukozy i ciał ketonowych w moczu. Kwas acetooctowy, powszechnie znany jako ciała ketonowe, może wystąpić w moczu osoby chorej na cukrzycę. Pola testowe znajdujące się na pasku KETO-DIASTIX®, po zanurzeniu w próbce moczu, zmieniają kolor w zależności od ilości glukozy i ciał ketonowych. Badania przeprowadzane przy użyciu pasków testowych KETO-DIASTIX® mogą stanowić sygnał do zmiany sposobów odżywiania i leczenia osoby z cukrzycą.

Wskazania

Test Keto-Diastix należy stosować.

  • W czasie przeziębienia, grypy, zakażenia lub innej choroby.
  • Odczuwając oznaki wysokiego stężenia cukru we krwi (powyżej 240 mg/dl lub 13,3 mmol/l) oraz kiedy wynik oznaczonego stężenia glukozy przekroczy wartość ustaloną przez lekarza.
  • W przypadku narażenia na stres (np. w domu, w szkole, w pracy lub na wakacjach)
  • Regularnie w czasie ciąży oraz w terminach zalecanych przez lekarza.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl