Koenzym Q10 30mg kapsułki x 30 szt. WALMARK

Kod produktu: 804
Ocena: 0

Preparat zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i mięśnia sercowego

Producent: WALMARK
Cena: 19,92 zł 19.92
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 30 kapsułek

Dawka

30 mg

Skład

Koenzym Q10 30,0 mg.

Działanie

Koenzym Q10 zwiększa wytwarzanie i wykorzystanie energii w komórkach, zwłaszcza mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, chroniąc komórki przed szkodliwymi następstwami działania wolnych rodników. Wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe, obniżające ciśnienie tętnicze krwi i stymulujące układ odpornościowy.

Wskazania

Profilaktycznie i wspomagająco: w celu prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i mięśnia sercowego, w osłabionej wydolności fizycznej i w zespole przewlekłego zmęczenia, szczególnie przy intensywnym wysiłku np. u sportowców wyczynowych i u osób starszych, u których wraz z wiekiem dochodzi do fizjologicznego obniżenia zawartości Koenzymu Q10 we krwi i tkankach, dla utrzymania prawidłowego stanu przyzębia, przy niedoborach Koenzymu Q10 spowodowanych niewłaściwymi nawykami żywieniowymi.

Sposób użycia

Profilaktycznie: od 1 do 3 kapsułek na dobę. Leczniczo: według wskazań lekarza. Zaleca się podawanie od 30 do 90 mg na dobę w 3 dawkach podzielonych. Preparat należy stosować po jedzeniu, ponieważ wchłanianie Koenzymu Q10 z przewodu pokarmowego jest w zasadniczym stopniu uzależnione od obecności tłuszczu.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl