Kompresy ZETUVIT E 10cm x 10cm jałowy 25szt

Kod produktu: 9981
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Opatrunek sterylny o niezwykle wysokiej chłonności

Producent: HARTMANN
Cena: 29,90 zł 29.90
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek sterylny

Opakowanie

1 op 25 szt (10cm x10cm)

Działanie

Czterowarstwowy opatrunek o niezwykle wysokiej chłonności to doskonałe rozwiązanie do stosowania w przypadku silnie sączących ran. Kompres o bardzo wysokich właściwościach wchłaniania. Wysięk zostaje związany i zamknięty w strukturze warstwy chłonnej. Miękkość warstwy chłonnej nadaje jej dodatkowo właściwości wyściełające. Warstwa chłonna otoczona jest cienką włókniną, która równomiernie rozprowadza wysięk na całej jej powierzchni. Na stronie przeciwległej do rany opatrunek wyposażony jest w specjalną włókninę przepuszczającą powietrze, ale nie przepuszczającą płynów, która zapobiega przenikaniu wydzieliny na zewnątrz oraz chroni przed zabrudzeniem.

Wskazania

Do zaopatrywania ran ostrych chronicznych, sączących w celu ich wyściełania. W przypadku ran zakażonych lub zagrożonych zakażeniem opatrunek Zetuvit można stosować w kombinacji z opatrunkiem Atrauman Ag.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl