LOXON MAX 5% płyn na skórę głowy 50mg/ml dla mężczyzn 60ml

Kod produktu: 5745
Ocena: 3.03411

Płyn na skórę głowy przeznaczony do leczenia łysienia androgenowego u mężczyzn w wieku 18 do 65 lat.

Producent: SANOFI AVENTIS
Cena: 29,60 zł 29.60
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn na skórę głowy

Opakowanie

Pojemnik z dozownikiem 60ml

Skład

Minoksydyl (minoxidil) – skraca telogen, wydłużając jednocześnie fazę wzrostu włosa (anagenu). Nasila namnażanie się komórek w fazie wzrostu włosa, hamuje również miniaturyzację mieszków włosowych. Przeznaczony jest do stosowania przez mężczyzn w wieku 18-65 lat u których do utraty włosów przyczyniło się łysienie androgenowe. W skład loxon max wchodzi aż 50 mg minoksydylu na 1 ml płynu.

Glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona, kwas cytrynowy.

Działanie

Łysienie androgenowe jest uwarunkowane genetycznie, może wystąpić zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Problem ten jednak częściej dotyczy mężczyzn, najczęściej po 50 roku życia. Zadaniem produktu Loxon Max jest pobudzenie porostu włosów. Płyn Loxon Max odwraca lub spowalnia proces miniaturyzacji mieszków, a także działa silnie pobudzająco na namnażanie się komórek mieszków w fazie wzrostu.

Wskazania

Lek Loxon Max i jest stosowany w leczeniu łysienia androgenowego (wypadania włosów) u kobiet i mężczyzn w wieku 18-65 lat.

Sposób użycia

Kuracja wymaga codziennego wcierania płynu loxon max w skórę głowy, 2 razy dziennie przez okres kilku miesięcy.

Ostrzeżenia

Lek nie stosuje się u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Lek Loxon Max należy stosować wyłącznie na prawidłową, zdrową skórę głowy.

Zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl