Lacidar Intense kapsułki x 10 szt.

Kod produktu: 40842
Ocena: 0

Probiotyk dla dzieci od 3. roku życia, młodzieży i osób dorosłych przeznaczony do stosowania w trakcie i po zakończeniu antybiotykoterapii, w biegunkach czy innych sytuacjach wymagających suplementacji mikroflory jelitowej.

 

Producent: RANBAXY
Cena: 14,30 zł 14.30
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

10 szt.

Skład

 Zawartość w zalecanej porcji dziennej:

1 kapsułka

2 kapsułki

 Lactobacillus acidophilus HA-122

6 x 109 jtk*

12 x 109 jtk*

 Lactobacillus casei HA-108

2,5 x 109 jtk*

5 x 109 jtk*

 Bifidobacterium bifidum HA-132

1,5 x 109 jtk*

3 x 109 jtk*

*jtk- jednostka tworząca kolonię bakterii

Działanie

Lacidar Intense zawiera pożyteczne bakterie, które podawane w odpowiednich stężeniach dostarczają organizmowi korzyści. Preparat został wytworzony w technologii BIO-SUPPORT 4, która polega na osadzaniu bakterii kwasu mlekowego w ochronnej matrycy zbudowanej z białek i polisacharydów, przed poddaniem ich procesowi liofilizacji. Zastosowanie tej technologii zapewnia, że szczepy zyskują optymalną odporność na kwas żołądkowy.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia, młodzieży i osób dorosłych, do stosowania w celu uzupełnienia diety, m.in. :

  • w trakcie i po zakończeniu antybiotykoterapii,
  • w sytuacjach wymagających suplementacji mikroflory jelitowej,
  • w biegunkach o różnej etiologii, przy zmianie diety, np. spowodowanej podróżą.

Sposób użycia

Dzieci powyżej 3. roku życia, młodzież i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie połknąć, popijając zimną lub letnią wodą. Nie popijać gorącymi napojami. Produkt zaleca się stosować w trakcie lub po posiłku.

Ze względu na dobrą przeżywalność zawartych bakterii w przewodzie pokarmowym, preparat jest szczególnie zalecany w celu uzupełniania flory bakteryjnej jelit w trakcie i po antybiotykoterapii. Po zakończeniu antybiotykoterapii warto kontynuować suplementację preparatu Lacidar Intense przez kolejne dni.

Uwagi

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem produktu należy się zwrócić do specjalisty, który może wskazać inny sposób spożywania. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl