Lactoral IBD kapsułki 10szt. Tylko odbiór osobisty

Kod produktu: 36909
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Probiotyk na zaburzenia funkcjonowania naturalnej mikroflory jelitowej

Producent: IBSS BIOMED
Cena: 15,70 zł 15.70
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 10 kapsułek

Skład

Jedna kapsułka LACTORAL IBD zawiera: maltodekstrynę, składnik kapsułki - żelatynę, inozytol, 10 mld bakterii kwasu mlekowego w następujących proporcjach: 34% Lactobacillus plantarum PL 02, 33% Lactobacillus rhamnosus KL 53A, 33% Bifidobacterium longum PL 03, barwnik kapsułki - dwutlenek tytanu, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy. Produkt bezglutenowy. Nie zawiera tłuszczu.

Działanie

LACTORAL® IBD to preparat do stosowania w zaburzeniach funkcjonowania naturalnej mikroflory jelitowej.LACTORAL IBD to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w: nieswoistych chorobach zapalnych jelit (IBD), w szczególności we wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, w trakcie i po stosowaniu antybiotyków, podczas ostrych biegunek, w zaburzeniach mikroflory jelit (dysbiozie).

Wskazania

Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia i dla osób dorosłych. Polecany w nieswoistych chorobach zapalnych jelit (IBD), w szczególności we wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, w trakcie i po stosowaniu antybiotyków, podczas ostrych biegunek, w zaburzeniach mikroflory jelit (dysbiozie).

Sposób użycia

W ostrych biegunkach stosować 1 kapsułkę 2 razy dziennie popijając wodą, przez okres przynajmniej 5 dni. W trakcie antybiotykoterapii 1 kapsułkę dziennie przynajmniej przez cały okres kuracji. W przypadku dzieci i osób mających trudności z połykaniem kapsułki można otworzyć kapsułkę, wysypać proszek i rozpuścić go w niewielkiej ilości letniego płynu. W takiej postaci spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl