Lactoral IBD x 30 kaps.

Kod produktu: 41577
Ocena: 0

Suplement diety do stosowania w zaburzeniach funkcjonowania naturalnej mikroflory jelitowej - dysbiozy.

Producent: IBSS BIOMED
Cena: 23,23 zł 23.23
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

30 szt.

Skład

Jedna kapsułka LACTORAL® IBD zawiera: maltodekstrynę, składnik kapsułki – żelatynę, inozytol, 10 mld bakterii kwasu mlekowego w następujących proporcjach: 34% Lactobacillus plantarum PL 02, 33% Lactobacillus rhamnosus KL 53A, 33% Bifidobacterium longum PL 03, barwnik kapsułki – dwutlenek tytanu, przeciwutleniacz – kwas askorbinowy.

Działanie

LACTORAL IBD jest suplementem diety zawierającym wyselekcjonowane szczepy żywych bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus plantarum PL02, Lactobacillus rhamnosus, KL53A, Bifidobacterium longum PL03, które naturalnie występują w przewodzie pokarmowym niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Wskazania

Do stosowania w celu utrzymania równowagi mikroflory jelitowej:

  • w trakcie i po stosowaniu antybiotyków
  • w zaburzeniach mikroflory jelit (dysbiozie)
  • w stosowaniu nieprawidłowej diety
  • występowaniu luźnych i/lub częstych stolców
  • podczas przewlekłego stresu

Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia i dla osób dorosłych.

Sposób użycia

Stosować doustnie popijając wodą. Dzienna porcja, która zapewnia poziom suplementacji niezbędny do uzyskania korzyści zdrowotnych to:

  • 1 kapsułka dziennie przez okres przynajmniej 2 miesięcy przy długotrwałych zaburzeniach mikroflory jelitowej,
  • 1 kapsułka 2 razy dziennie, przez okres przynajmniej 5 dni w przypadku luźnych i/lub częstych stolców.

Zalecane jest równoczesne stosowanie doustnego płynu nawadniającego

  • 1 kapsułka dziennie przynajmniej przez cały okres stosowania antybiotyku.

W przypadku dzieci i osób mających trudności z połykaniem kapsułki należy otworzyć kapsułkę, zawartość kapsułki wysypać (pustą kapsułkę wyrzucić) i rozpuścić w niewielkiej objętości 1,5–3 ml (1 łyżeczka) letniego płynu tj. w przegotowanej wodzie o temperaturze pokojowej. W takiej postaci spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy przechowywać rozpuszczonego produktu.

Przechowywanie

Przechowywać w lodówce (2°C – 8°C), w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Konsument może przechowywać produkt w temperaturze do 25°C maksymalnie przez 14 dni.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat należy stosować pod nadzorem lekarza w okresie ciąży i karmienia piersią.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl